Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol tudok lelki sérült emberekkel beszélgetni, nemtől és kortól függetlenül?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok, elég durván, örülnék neki, ha találnék olyan embert, akivel megoszthatnám a történteket, és fordítva.



21/F


2016. nov. 7. 15:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem a divatdepisekre gondolok, hanem a valós lelki abúzust elszenvedett emberekre.
2016. nov. 7. 15:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt vannak bőven.
2016. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a www.bura.hu oldalon nagyon durva esetek vannak, szal éppenséggel találni találsz "partnert", csak nemtom érdemes-e. és mit értesz lelki abúzus alatt?
2016. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Életsegítő vagyok. Bármi gondod van, megtanítalak kikezelni magadból.

Ha találsz ilyen oldalt, vagy bárki ismer, kérem küldje el privátban.

Előre is hálám.

2016. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

42% redvixen egy szupertroll. Soha ne írj neki. Az anyja is utálná, ha nem kötötte volna fel magát 10 éve.

És pont ezért ne figyeljen a kérdező a netes írásokra. A tizede sem igaz!

2016. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5#

Red vixen nem troll, csak bolond. Barátnőm elég sokat beszélgetett vele és olyanokat mondott róla, hogy a hajam is égnek állt.

Az viszont igaz, hogy nem szabad írni neki, mert egy elképzelt világban él és csak hülyeséget tanulhatsz tőle.

2016. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülnék ha megosztanád velem a történetedet hátha megtaláljuk a közös hangot. Lelkileg én sem vagyok teljesen oké. 19f
2016. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de milyen az az életsegítő? hát nem ma kezdtem a szakmát, de ilyenről még nem hallottam ...
2016. nov. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Roxi8 válasza:
Facebookon van egy ilyennjellegű segítő csoport. Mar több,mint 1 éve a tagja vagyok,mint segítő, sok embernek segített már. Nagyon aranyosak és kedvesek a tagok is, egymáson is próbálnak segíteni, vannak közös beszélgetéseink is, próbálunk egy összetartó közösséget létrehozni és az új tagokat is megértéssel és szeretettel fogadják. Ha érdekel valakit, írjon priviben és megbeszéljük. :)
2016. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Engem érdekelne a csoport :)
2017. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!