Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan chat oldal,...

Létezik olyan chat oldal, ahol lehet intelligens felnőtt gondolkodású emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem csak az atomfizikusokkal szeretnék beszélgetni és nem csak komoly témák érdekelnek. Bár lehet bennem van a hiba, de mindenhol a szex a vezérfonal és az pótol mindent. Nagyon fontos dolog és lehet róla beszelni meg kell is, de nem szexuális segédeszközként szeretnék funkcionálni egy beszélgetés során. Bennem van a hiba? :)

2016. szept. 10. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bár ez nem chat oldal, de én már itt is találtam komoly beszélgetőpartnereket.

F

2016. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az AnoTalk nevezetű oldalon legtöbbször nem felnőtt gondolkodású emberek vannak, de hetente akad egy-két intelligens egyén. Próbáld ki.
2016. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az Index fórumán van néhány jó topic.
2016. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Az anotalk-ot kipróbáltam, kb folyamatosan lepörgettem egymás után 80 csevegőpartnert, de az átlag életkor 17 év volt, ami még nem is lenne baj, ha lehetne normalisan beszélgetni is, mert léteznek még normalis tinik is, de az anotalk-on is a kizárólag a szexről megy a téma. Szóval meguntam azt, hogy a "szia" után már jön a sátor tábor és 80x azt "beszélgettem", hogy "Szia es szia" az nem volt akkora élmény. Beszelgetnék itt is mindenféle egyéb témában, ha valakinek van kedve. :)
2016. szept. 11. 00:16
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Az én facebook oldalomon lehet, ha rákattintasz az üzenet gombra
2016. szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyen oldal...

Ami van az tele van pöpös mutogató, élettelen szűz kisgyerekekkel (vagy rosszabb esetben "felnőttekkel"), akik addig jutnak el, hogy "sziakorod".

2016. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne. Nagyon unom hogy férfiaknál nőknél mindenkinél csak a szex, meg a divat, esetleg a munka a téma. Semmi érdekesebb nem érdekli őket. Ami szerintem elég szomorú.

25F

2016. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne. Chat.hu, Anotalk nem jött be...

23/N

2016. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki irjon a ötös válaszolónak
2016. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hoxa.hu fórumokon, nőknek
2016. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!