Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa ha kövér lanykent...

Furcsa ha kövér lanykent olyan szeretnék lenni mint egy 'skinny" nagyon csontos lány?

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom, kövér vagyok. Egyszerűen ha látom azokat a csontos lányokat mindig egyre jobban utálom magam és azt kívánom bár olyan lennék. Másnak is tetszenek a Skinny lányok?

2016. nov. 7. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyik véglet sem jó.
2016. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az 1.nek igaza van.
2016. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Elég furcsa. Teszel valamit azért, hogy jobban érezd magad a bőrödben, vagy csak álmodsz? Azok a "skinny" lányok rengeteg mindent NEM esznek meg... te azt sohasem bírnád ki, és ezt most nem rosszból írom.
2016. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
számomra a túl kövérek és a túl soványak is taszítóak, egyaránt.
2016. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretem a kövérebb lányokat, de nem kérek privátáradatot...
2016. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz csak simán vékony lenni,a nagyon csontos helyett?Az már nem lenne furcsa.
2016. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Annyiban kiegészíteném az első válaszoló helyes megállapítását, hogy ha az ha te kövér vagy, akkor ne akarj csontsovány lenni, egyrészt mert az nem fog menni neked, másrészt ha már azt mondod, hogy holnaptól teszek a kövérségem ellen valamit, akkor inkább legyél sportosan vékony.


Én vékony vagyok, de egészségesen vékony. Mondjuk sosem voltam kövér és az étvágyam is jó, de ha mondjuk a mostani 53 kilóm helyett mondjuk 45 lennék, na az már nálam gáz lenne, főleg a 178 centimhez. Szóval érted.

2016. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Én is skinny akarok lenni. Lehetne hordani egy csomó lógós ruhát.
2016. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Nem elég ha egy fiú úgy tekint rád és úgy kezel mint egy skinny lányt? Úgy bókolna, annyira tartana vonzónak és pénztől függetlenül venne neked jó méretben olyan ruhákat amiket a skinnyk hordanak? Az nem jó?
2016. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

miért nem fitnesz modell test inkább?

gondolom mert ahhoz nem lenne elég tespedve koplalgatni mint a skinnyhez,ugyi.

2016. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!