Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy a neten engem...

Mi az oka, hogy a neten engem egy csomó ember bánt, meg lehülyéz, de ha kihívom őket hogy áőlljunk ki egymás ellen egy játékba, hirtelen eltűnnek?

Figyelt kérdés

Szóval, nekem bunkó stílusom van ezért sokan hülyének neveznek, én tegnap este a 11. embernek, mondtam, hogy ha íg vélekedsz, összedobunk egy sakkszobát, és meglátjuk, ki a jobb/okosabb, vagy bármilyen logikai játékot, ügyességit, IQ tesztet, 11 emberből 1 sem válaszolt, de ha én is valamit visszamocskolódok, mind válaszolnak.


Ez miért van? Tényleg az ilyen mocskolódó, másokat lehülyéző emberek ilyen intellektuális nívon vannak?! Mind?!!


2016. nov. 10. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

2-szer olvastam el, de még így se nagyon tudom értelmezni amit leírtál...


Próbálj meg változtatni a stílusodon, ha ez segít...

2016. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Első, talán segíthetek. Ha jól értem, akkor nagy a szája, de érvelni nem tud, ezért sokan utálják. Visszavágni sem tud, ezért jön azzal a gyerekes ötlettel, hogy ő most kiszáll a vitából, de "sakkozzák le" és aki nyer a játékban, az a győztes a vitában is.
2016. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tehát, itt, ill. facebookon és youtubeon lehülyéznek, ha olyat írok ami a többségnek nem tetszik, ilyenkor fölajánlom nekik, hogy nézzük meg, ki a jobb, online logikai játékot játsszunk, hogy igazold az állításodat, itt gyikn is volt, hogy írtam nekik privátot, akik leh. éztek, és 1ik sem válaszolt. De szerintem érthetően írtam. Sokszor mellé ütök a billentyűzeten mert hosszú a körmöm, és le kéne vágni csak lusta vagyok..
2016. nov. 10. 12:38
 4/21 A kérdező kommentje:
2: De tudok érvelni. Miből gondolod, hogy ellenkezője igaz?
2016. nov. 10. 12:39
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Tudod az apámnak 145-ös az IQj-a, még is pocsék sakkban, viszont egy született polihisztor.

Amúgy vagy azért nem állnak le veled játszani, mert túl büszkék és nem pazarolják a drága időt egy f@**fejre, vagy azért, mert nem erősségük a logikai játékok.

Amúgy kérdező, ha valóban olyan entellektüel volnál, akkor ezt magadtól is meg tudnád válaszolni.

2016. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%

Valószínű, hogy nem, vagy nehezen értik meg a logikádat, ezért a legegyszerűbb, hogy lehülyéznek, aztán saját magukért sem állnak ki veled, mert gyávák illetve nincs határozott véleményük. Mindenki a könnyű utat választja!

Sajnos mind ( ebbe a kategóriába sorolható emberek ) ilyen szinten vannak , igen.

2016. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én néha bunkó vagyok, de csak kevésszer hülyézek le embereket és mindig megalapozottan.
2016. nov. 10. 12:58
 8/21 A kérdező kommentje:
5: De vitára (mocskolódásra) szánnak időt...:D
2016. nov. 10. 13:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a kérdés, hogy miért kell neked néha bunkónak lenned. Jó tegyük fel, hogy nagyon okos vagy, de azzal, hogy bunkózól, akkor mások szemében leértékelődsz és ezesetben a "zseniális" elmédet dughatod a seggedbe.
2016. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak köszönöm a leírást, nélküle nekem sem volt világos a kérdező mondandója. :D


Azt viszont továbbra sem értem, hogy miért gondolja a kérdező azt, hogy ha legyőz valakit egy hülye játékban, akkor az azt jelenti, hogy minden másban is ő a jobb/neki van igaza?

Tegyük fel, hogy valóban okosabb vagy az ellenfeleidnél (bár a szöveged értelmetlenségéből ez így most itt nagyon nem jön le). Akkor az azt jelenti, hogy te sosem tévedhetsz, és kivétel nélkül mindig neked van igazad, csak mert okosabb vagy? Ez kicsit nevetséges állítás, nem gondolod?

Kihívhatsz sakkozni ha gondolod, de sajna én sem értek hozzá. :D

2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!