Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy a neten engem...

Mi az oka, hogy a neten engem egy csomó ember bánt, meg lehülyéz, de ha kihívom őket hogy áőlljunk ki egymás ellen egy játékba, hirtelen eltűnnek?

Figyelt kérdés

Szóval, nekem bunkó stílusom van ezért sokan hülyének neveznek, én tegnap este a 11. embernek, mondtam, hogy ha íg vélekedsz, összedobunk egy sakkszobát, és meglátjuk, ki a jobb/okosabb, vagy bármilyen logikai játékot, ügyességit, IQ tesztet, 11 emberből 1 sem válaszolt, de ha én is valamit visszamocskolódok, mind válaszolnak.


Ez miért van? Tényleg az ilyen mocskolódó, másokat lehülyéző emberek ilyen intellektuális nívon vannak?! Mind?!!


2016. nov. 10. 12:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha egy vitapartnerem, aki képtelen lenne az én álláspontomat megérteni, vagy beismerni, ha mondjuk téved és nekem van igazam, és ezzel jönne, hogy akkor "sakkozzuk le", elkönyvelném magamban, hogy bolond, és én sem foglalkoznék vele.
2016. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!