Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ribi a lány?

Szerintetek ribi a lány?

Figyelt kérdés
az egyik lány az iskolába ( 14 éves 8.as ) már nem szűz és ezt az egyik közösségi oldalon nem is tagadta a csaj rendesen cigizik nap 2-3 szálat biztosan el szív és piál minden hétvégén berúg és képeket rak ki piákkal teli asztalokról meg videókat ahogy húzásra issza a rövid italokat stb. 14 évesen ez nem túlzás ???
2016. nov. 10. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezdő alkoholista
2016. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Tehát beszéljük ki a csajt együtt. (Magyarra fordítva.) Kiírod a kérdést, hogy mindenki elmondja, hogy igen, valóban ribi! Grat..


Amúgy ne értsetek félre, szerintem is az. De ez neked komolyan örömet okoz, hogy egy ekkora oldalra kiírod, és ojjé, szapuljuk közösen?

2016. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Az, hogy drogos és piás, nem tudom, miért jelentené azt, hogy ribi is. Mindenesetre az tény, hogy - eufemisztikusan szólva - élvezi az életet.
2016. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Linkeld be a profilját. Akár privátban.
2016. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak az érdekelt hogy normális 14 lány csinál ilyeneket ??? ez engem felháborított
2016. nov. 10. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Két felháborodás között inkább örülj annak, hogy neked szerető, normális családod van. Ellentétben a "ribivel" aki nyilvánvalóan az otthoni odafigyelés és törődés hiányát pótolja ezekkel a tivornyázásokkal. Ítélkezés közben néha gondolkozz el a miérteken.
2016. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem rib*@*nc, hanem annál rosszabb. Legalábbis az lesz, ha így folytatja, ugyanis alkoholista lesz belőle így. És ha elmegy a pénze, akkor kénytelen az utcára is kimenni...
2016. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb mint egy ribi. Megnyugodtál?
2016. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen teljesen meg nyugodtam köszönöm
2016. nov. 10. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
küldd már át légyszi a profilját helló
2016. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!