Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak meg rendes lányok akik...

Vannak meg rendes lányok akik nem ugy viselkednek mint egy ribi?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es nagyon bosszantó látni hogy mar ilyen tok fiatal 10-11 evesek mar festik magukat, elnézést a festik magukat az helytelen szo arra amit ok csinálnak inkabb le vakoljak az arcukat nehogy mar természetesnek nézzen ki .. De ha mar magukra kennek 50kg sminket.. Az alapozót miert nem tudjak rendesen elkenni? Azt latom suliban is h a lányok többségének ugy néz ki a feje mintha sz@rral kente volna be ... És erre a legtöbb srác bukik is! (helyesirasomert elnézést es az ekezetekert is)

2016. okt. 27. 21:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

vannak és egyet értek veled te ne legyél olyan

mint ők :) :D

2016. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg undorito amit csinalnak xd mukorom muszempilla tetko pothaj vakolat es hihetelen butak:D mindig is utaltam az ilyen lanyokat.
2016. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
1 es en nem fogok ellotyosodni 😂 :D
2016. okt. 27. 21:55
 4/30 anonim ***** válasza:
#3 azt még nem tudhatod :) :DD
2016. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
De :)) 😂😂 latnok vagyok :p egyébként nem hiszem h ez be fog következni megválogatom a társaságom jo van egy ket ribis barátnőm de ok igy jok es nem viszik tulzasba
2016. okt. 27. 22:01
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

Irigyled őket, mert több figyelmet kapnak, mint Te?

Ez az,ami bosszant? Miért pocsékolod ilyenre az enegiád?


Nékik is van anyúkájuk. Az almafa és a gyümölcse. (ismered)

2016. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Vannak még rendesek de nem érzem úgy, mintha többségben lennének.


Egyenesen taszít, mikor az ilyen fiatal -és többségben még felnőtt réteg is- ennyire ad a külsőségekre, és az is, ha ez valakinek bejön. Mivel sokat adnak a külsőségre miközben elsikkad a figyelmük a személyiségen.


Őszintén, kinek kell egy a kérdésben említett lány, vagy egy utánanyáladzó kutyafilteres pávafiú? Elvannak azok egymással

2016. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Falra tudok mászni az ilyen kérdésektől..
2016. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Aki nem szép, azon 60 kg smink se segít.

Maradj ilyen, sajna a többség elqrwul 11-12 évesen. Van, aki 14 évesen 20nak néz ki.

2016. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
en is tokre elhittem hogy nem leszek ilyen, aztan megis itt allok 17 evesen hogy milyen szanalmas lettem..
2016. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!