Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül érzem magam, nem...

Egyedül érzem magam, nem vagyok szép, duci lettem. Mi jön még?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a múltamban ragadtam de nagyon durván.

Egyedül érzem magam minden nap.

Annyit tanultam utolsó évben középsuliban hogy felvegyenek egyetemre, de most itt sem találom igazán a helyem pedig beléptem HÖK-be is és tényleg mindent megteszek de valahogy nem érzem jól magam itt.

Valami nem jó.

Meg is híztam több mint 20 kilót 1,5 év alatt. Ezzel is bajom van. Utálok ruhákat venni magamnak pedig azt imádtam.

Nem érzem jól magam. Nincs önbizalmam, egy csepp sem. Szánalmasnak és égőnek tartom magam. Azt hittem itt egyetemen jobb lesz majd, hogy megismerek sok ember és lesz önbizalmam de nem.

Itthon mikor hazajövök megy a kiabálás diákhitelem miatt kb minden héten. Anyuval másról nem tudok beszélni csak a pénzről ha hazajövök, ezért itthon sem találom a helyem de a koliban sem jó. A legjobb barátnőmtől eltávolodtam egyetem miatt, az újak pedig nem olyan szorosak még.

Nincs senkim, és senki nem is nyit felém már 1,5 éve. Nem tudom miért van ez.

Mi a defektem? Mit csinálok rosszul? Összefogok roppanni, azt érzem minden nap.

Állandóan ideges vagyok, feszült és ingerült. Nem találom a helyem sehol.

Mi ez?


20/L


2016. nov. 11. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol pedig meg kéne találnod a helyed. Mi érdekel, mi a hobbid? Melyik egyetemre jársz?
2016. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
éneklés a hobbim. Imádok énekelni és tettem is lépéseket hogy ezt itt is folytathassam. Mert van ilyen mentor program és ott segítenek.
2016. nov. 11. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Abban a programban nem találtál barátokat? Énekkar vagy valami hasonló?

Pontosan mi hiányzik? Mert láthatóan csinálsz dolgokat, de úgy tűnik, hogy feleslegesen.

2016. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

még nem tudom mert onnan még nem jeleztek vissza..:)

Vannak barátaim itt is csak nem szoros.. és nekem hiányzik az igazi szoros barátság.

2016. nov. 11. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Ki kene maszni ebbol az onsajnaltatasbol es elkezdeni magaddal aktivan foglalkozni. Arra mi nem fogunk tudni Neked valaszolni, h mi a bajod, ha Te magad sem tudod. Ha duci vagy es ez zavar, akkor kezdj el tenni ellene. Futni lehet ingyen is, nem kell edzotermet fizetni, meg jobb etkezesi tanacsokat is le lehet tolteni a netrol, amik segitenek. Ha csak sajnaltatod magad, de nem teszel semmit, akkor senki mas sem fog tudni segiteni Neked.
2016. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!