Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tiltanak le ennyien a...

Miért tiltanak le ennyien a facebookon?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az emberek nem akarnak velem beszélni, sokan nem válaszolnak, sőt, időnként azt látom, hogy a nem válaszolás mellett simán le is tiltanak, pedig sosem írok semmi sértőt, vagy erőszakosat.

Kb 50-60 embernek lehetek szinte ok nélkül a tiltólistáján, ezek közül van akivel csak túl kedves voltam és meggondolta magát és többet nem beszélt velem és le is tiltott de a volt barátnőm is közöttük van, vele sem beszéltem a szakítás óta. Sok olyan ember is letiltott akiket nagyon kedveltem.

Engem senki sem kedvel? Mi lehet ennek az oka?

Nem vagyok sem nagyképű, sem erőszakos. Mi lehet a baj? Miért ignorálnak ennyien?


2016. nov. 11. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát tudod nekem ha vad idegen pasi ír, nagyon maximum arra kérdezek rá, hogy honnan ismerjük egymást, mert az lehet, hogy nem ugrik be, hiszen annyi mindenkit ismer meg futólag az ember. Ha kiderül, hogy tényleg idegen, onnan kezdve nem írok, ha tovább próbálkozik, egyértelmű, hogy letiltom. Lehet 1-2 lánynál ez véletlenül összejött, de hidd el az a reális, amit most tapasztalsz...
2016. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem ok nélkül vagy a tiltólistájukon. Ha párt akarsz magadnak,arra ott van a társkereső...
2016. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!