Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Időnként törölgetnek, meg...

Időnként törölgetnek, meg tiltanak a lányok a facebookon, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Általában csak kedvesen beszélgetek velük, de van, hogy még ennyit sem, mégis egyszer csak azt látom, hogy eltűnik az ismerősök közül, vagy egyenesen letilt, miért van ez? Ennyire értéktelen embernek tűnök?
2012. nov. 23. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon használom a fbot, alig vagyok fent a chaten, nem is nagyon teszek ki soha semmit.
2012. nov. 23. 18:45
 2/6 anonim válasza:

1:Azt hiszik,hogy már nem használod a profilt.

2:Lehet,hogy valaki feljár és nem épp normálisan társalog velük.

3:Szokásos selejtezést tartottak és "áldozatul" estél.

2012. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ismeretlenül jelölted be őket? Ilyen esetben mondjuk én vissza sem jelölném az illetőt, ha mégis akkor később törölném.
2012. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy szarul nézel ki.....
2012. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, határozottan ismerem őket..... selejtezésnek tűnik, és ennek nem értem a miértjét. Hogy miért kell egy egyetemi csoporttársat selejtezni, főleg úgy, hogy az első időkben tökre jóban voltunk.
2012. nov. 23. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom csak azokat akarják megtartani, akivel tartják is a kapcsolatot és nem csak szökőévente van fészen.
2012. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!