Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti örülnétek annak, ha a...

Ti örülnétek annak, ha a olyannal járnátok, akit mindenki utál?

Figyelt kérdés
Mert akkor csak a tied lehet az adott személy...Jó lenne?
2016. nov. 13. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy mindenki utálja, még nem jelenti azt, hogy téged szeretni fog.
2016. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# Nem én vagyok a izé.
2016. nov. 13. 15:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem örülnék , mert akkor azok nem lenne társasági életem :o
2016. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mantis religiosa ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, a mindenkiben Te is benne vagy.


A kérdés helyesen: Ti örülnétek annak, ha olyannal járnátok, akit mindenki más utál?

2016. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem.
2016. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4# Jó,hogy kijavítasz :D De le is írhatom érthetőbben: ha olyannal járnál,akinek nem volt soha barátja,nem voltak barátai,és így a Tied lehet,csak Téged szeretne.Remélem mindenki megértette :D
2016. nov. 13. 15:13
 7/12 mantis religiosa ***** válasza:

Elsőre jó ötletnek tünhet, de gondolj végig, hogy csak Te lennél Neki, mindent Veled szeretne csinálni, mindig Veled szeretne lenni, stb. Ez eleinte nagyon király, de ha elmúlik a rózsaszin köd,akkor lehet, hogy szeretnél külön programokat, külön töltött időt, ami nem biztos, hogy lesz. Ha ezt nem tudod elfogadni, hamar eleged lesz a dologból, és onnan egyenes út vezet a szakitáshoz. Az ilyen szitu visszafelé is elsülhet.


De ha tisztában vagy a fent leírtakkal, és/vagy Te is olyan vagy, akit mindenki más utál, boldogok lesztek, hogy egymásra találtatok, és boldogan éltek, míg meg nem haltok. Happy end! :-)

2016. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok az illető,akit mindenki utál.Senki se szeret,csak érdekelt,hogy ki örülne a fajtámnak :D
2016. nov. 13. 15:29
 9/12 mantis religiosa ***** válasza:
Mindenesetre a magunkfajta páriák között keress társat. Dupla vagy semmi, de ha bejön, akkor nagyon. A nagytöbbség, nem hogy megérteni nem fog, de még nagyvonalakban elfogadni sem próbál majd.
2016. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom. :P
2016. nov. 13. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!