Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti jarnatok egy skinhea...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti jarnatok egy skinhead fiuval? Nem zavarna, vagy még örülnetek is neki?

Figyelt kérdés

hibákért bocsi!

kort is irjatok


2012. júl. 13. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Engem nagyon beindítana, csak van egy kis gond szerintem, roma leány vagyok.

20N.

2012. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
hagyd már abba..... van akinek bejön, van akinek nem. ennek most mi értelme? 2-10 csaj ír valamit, és akkor mi van? az életben úgysem velünk fogsz találkozni! szerintem a skinheadség egy nagy baromság. nem járnék vele, szal nem jutok el arra a szintre, hogy egyáltalán zavarna! -.-
2012. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

lol első. randizunk? hívom még pár haveromat, ha nem gond:D

dehogy

2012. júl. 13. 13:15
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát az a srác személyiségétől függ.Ismertem egy pár kötekedős,nagydumás,beképzelt példányt,na az ilyet inkább elkerülném..Akkor is ha külsőre egy álompasi.

Ha normális a srác és nem csak gyűlölködni tud,akkor igen.

20l

2012. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem. De nem a külsőségek miatt, hanem azért, mert a skinhead-ek 'felfogása' szöges ellentéte az enyémnek.
2012. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert más gondolkodásod van, mint nekem. Rasszista vagy, utálod a melegeket, stb. Ettől vagy skinhead. Én meg ezt nem vagyok köteles elviselni. Szóval nem. sorry.
2012. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A melegeket nem utálom.
2012. júl. 13. 14:01
 8/13 A kérdező kommentje:

amíg nem bantanak, nem lopnak, csalnak addig nincsenek előiteleteim.

a romákat gyűlolom, de erre nyomós okom van! többször betörtek hozzánk, eloptak mindent, ami fontos volt nekünk....

egyszerűen nem tudom miért van még mindig hatalmon egy olyan kormány, ami még pártolja ezeket az ingyenelo, buta aljanepeket...

lehetne itt egy szebb jövő, csak az emberek annyira ostobák, hogy evtizeken keresztul kepesek arra szavazni, aki nyiltan lop, csal!!!

na nem mondom tovabb mert meg kitiltanak

2012. júl. 13. 14:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Én 17 éves fiú vagyok, skinhead, ès szerintem aki valakiket nagyon utál, az valakit nagyon szeret, így van meg az egyensúly, tehát a skinek jobban szeretik a szerelműket, mint a többiek. :D
2012. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!