Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vertek már meg az utcán,...

Vertek már meg az utcán, iskolában titeket?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer a suliban.
2016. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Párszor már igen.
2016. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
suliban párszor verekedtünk még általánosban, persze... amúgy semmi incidensem nem volt, se utcán, se középiskolában
2016. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Eddig még nem. Két eset volt amikor verekedésbe keveredtem. Egyszer egy alsóbbéves támadott be mert összetévesztett egy másik sráccal aki egy nappal korábban random megverte. Azóta furcsállom, de vézna srác volt, nem ütött nagyot, azt se volt nehéz elkapni. Utána bocsánatot kért és megbeszéltük. (Ez komoly történet)

Másik esetben pedig egy nagydarab, de inkább kövér mint izmos srác támadt be. Igazából egy pofont elismerem benéztem tőle elég szépen, de úgy orrbavertem hogy elkezdett vérezni és teljesen kiborult hogy neki eltőrt az orra. Végül nem lett maradandó baja, nem is tőrt neki. És ezzel az a durva hogy nem is voltunk olyan kicsik, ez 9.-ben volt.

Rengetegszer vertek már meg nagyon amúgy, de az általában edzésen volt védőfelszerelésen keresztül. Legutoljára egy két hónapja törte el egy edzéstársam a lábam mikor rárúgott. De kaptam már olyan fejrúgást is ami után a padlóról kellett összeszedni. Ezek akkor nem olyan kellemesek, de egy idő után ha heti 3 alkalommal kell küzdősportban jártas emberek ellen kiállnod akkor nem ijedsz meg egy random cigánytól.

Ugye budapesten járva rendszeresen belém kötnek és fenyegetnek, mint mindenki másba. De szerencsére eddig utcán sose kellett verekednem (maradjon ez így).

Ennek ellenére szerintem a legjobb önvédelem ha elkerüljük a bajt. Ha az nem megy akkor pedig gáz riasztó spray.

2016. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Iskolában, a lakótelepen nem, mert tudták, hogy 10 éves korom óta aikidozom és Budzsinkan harcművészetet is csinálom.

Versenyeken többször "verekedtünk" de ez csak sport miatt.

16 évesen viszont a BNV kiállításon egy középkorú nő nekem jött, és meg akart verni. Nem sikerült neki, hamar leállítottam.

Azóta senki nem akart megverni, de ha akarna is, megtudom magam védeni.

42/N

2016. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
Utcán nem, viszont általános iskolában többször is megütöttek az osztálytársaim és otthon is sokat kaptam.
2016. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdést sem értem.


C. Norris

2016. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Középiskolában zaklatott a többi lány és az egyik trágyakavaró miatt kaptam verést a többi lánytól.
2016. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyám vert már utcán (jogtalanul)... más nem.
2016. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Iskolába, még utcán nem de otthon apukámtól eleget kaptam.
2021. okt. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!