Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan gyerekes dolog, ha...

Komolyan gyerekes dolog, ha 18 évesen is szeretek rajzolni? Ha latok olyat dolgot ami megfog, dedos hogy lerajzolom?

Figyelt kérdés

Nem értem a kijelentést amit baratom mondott nekem. Szerinte gyerekes, hülyeség.

Velem van a baj? Neten keresgélve sokszor megtetszik valami, lementem aztán valahogy lerajzolom, de csak magamnak. Vagy ha olyanom van, igy fejezem ki magambol (de csak a fioknak)


2016. nov. 14. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D de mi az a "(fioknak)"? :D
2016. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi:D

* úgy értem a fiók, az íróasztal fiókjának alkotok csak.

2016. nov. 14. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gyerekes. De próbáld meg egy tininek megmagyarázni, hogy a szórakozás nem merül ki az alkoholban és a bulikban. Pár éve még én is így voltam, rajzolgattam, de csak a fióknak. Mostanra már munka mellett egyáltalán nincs időm se kedvem hozzá, néha megfordul a fejemben a gondolat, de aztán az gyorsan el is megy.
2016. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem. Ez egy tök jó hobbi, semmivel sem jobb, vagy rosszabb, mint a sport. Sőt, ha tényleg nagyon megy neked a rajzolás, akár pályázatokra is beküldhetnéd.

15/L

2016. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm mindenkinek a biztatást azt hittem velem volt a baj.

Amúgy nem iszok, az nekem nem elet, de a baratom nem kamasz már.:)

Ha most lenék nyolcadikos művészetid uliba mennék .

2016. nov. 14. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyílván a művészek, festők, animátorok, képregényrajzolók és mindenki más aki csak hobbiból valami kreatívat csinál az gyerekes. Ha jól csinálja és esetleg még pénzt is keres vele akkor meg pláne...

Ne foglalkozz vele. Alkotni valamit és magadat fejleszteni sose gyerekes, vagy ha az akkor sem butaság :) És a rajzolás erről szól.

2016. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az ! Irigylem aki tud rajzolni ,állítólag stresszt levezetni is jó. Majd ha 90 évesen előveszed jó érzés lesz nézegetni :)
2016. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pár százezer ember nyugdíjas koráig abból él meg, az átlagnál jobb fizetéssel és körülményekkel, hogy rajzol. Grafikusok, tervezők, illusztrátorok, festők, tetoválók, dizájnerek... sorolhatnám egy darabig. De hobbiként is rengetegen csinálják, akik ismert, híres emberek lesznek a műveik által, több ezren, több tízezren követik őket, megvásárolják a rajzaikat...

A "barátod" agyilag kb. egy óvodás szintjén ragadt meg, és valószínűleg csak irigykedik rád, mert neki semmihez nincs tehetsége.

2016. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van Gogh meg 30+ évesen is még festegetett. Nem hinném, hogy ezért bárki gyerekesnek tartaná. :)

Barátod egy megkeseredett kis h..lye, aki a legjobb úton halad a komor élet felé.

2016. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
HA 18 évesen rajz "tehetséged", egy óvodás szintjén áll.
2016. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!