Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit feltételeztek egy olyan...

Mit feltételeztek egy olyan emberről, aki nincs fent Facebookon?

Figyelt kérdés

Ugyebár a lakosság nagy része tagja ennek a csodás közösségi oldalnak. Én viszont nem vagyok tagja. 20 éves vagyok, és az én korosztályomnak a nagy része fent van az oldalon. Ebben a korosztályban 100 emberből 5 nincs fent, ez az arány szerintem.


Én benne vagyok ebben az ötben. Ti mit feltételeztek egy ilyen emberről? Egyáltalán emberszámba veszitek -e, hiszen aki nincs fent Facebookon, arra nem lehet rákeresni, nem lehet róla tudni semmit, olyan mintha nem is létezne. Persze vannak olyanok, akik fent vannak, de szándékosan elrejtik az információkat magukról. De ők legalább fent vannak.


Megmondom őszintén, hogy fent voltam 2 éve, de töröltem magam. Egyszerűen irritált és kiakasztó volt azt látni, ahogy minden általad jól ismert / vagy egyáltalán nem ismert ember posztolja a fényképeit a gyönyörűséges életéről, a vidámnak beállított pillanatokat, ami persze csak pár képkocka erejéig tart, és hogy ők ezeket a trendi dolgokat csinálták, ezeken a menő helyeken voltak, lássátok emberek, lájkoljátok, hogy érjek én is valamit, hogy ne csak egy hülye semmirekellő p*sa legyek.


2016. nov. 15. 17:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
35%
azt hogy van más jobb elfoglaltságod.egészségedre.
2016. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
16%

1.Emberszámba se venném,nem létezik számomra.

2.Antiszociális.

3.Különcködik.

2016. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te normális vagy vagy csak ironizálsz? Mi lenne akkor, hogyha a saját családtagod/testvéred/párod letörölné magát? Akkor ő többé számodra nem lesz ember?
2016. nov. 15. 17:56
 14/40 anonim ***** válasza:
26%
hagyd a fenébe ezeket,legtöbbjüket elvitte a manipuláló média világ.
2016. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező akkor ne különcködj! Mi közöd hozzá ki mit posztol facebookon? Ne nézd mások idővonalát! Ennyi!
2016. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy már írták, az én környezetemben is az jellemző, hogy általában azok vergődnek ennyit, akik a való életben is senkik. Ezt pedig a Facebook felnagyítja, legalábbis ők úgy érzik. A kérdezőben is ezt látom, nagy adag irigység meg keseredettség, amit próbál álcázni.

Kevés sikerrel.

Szerintem a Facebook jó dolog, csak ahhoz, hogy az ember igazán ki tudja használni, kell egy értelmi szint(az, hogy valaki ennyit lát a Facebookból, hogy egyesek ott jampiskodnak, hát elég sekély).

2016. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit mintha nem lenne ki a négy kereked..miért vagy ilyen rosszindulatù a facebookkal? Nem kötelező használni . A te dolgod de szerintem neked inkább valami szocializálòdási, beilleszkedési problémád van.
2016. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Semmit nem tételezek fel. Én se vagyok fent, egyszer munka miatt kellett, megcsináltam az oldalon a facebookos kis valamit, teszteltem és lőttem ki magam onnan, mert pár kolléga megtalált és napi kismillió képet osztott meg, ami engem kicsit sem érdekelt.

A párom fent van, 2 ismerőssel :D


Ez mit jelent? Semmit. Ugyanúgy létezem, hogy 30 évvel ezelőtt, nem néznek le miatta (aki meg igen, azt sajnálom :D) s örülök annak, hogy nem használok valamit csak azért, mert elvárják tőlem, de engem zavar és tök felesleges.

2016. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

15-ös: Te meg ne provokálj és ne trollkodj, mert ez rohadtul nem kapcsolódik a kérdéshez, amit írtál.


Utolsó, te mit látsz a Facebookból? Mi az előnye a Facebooknak számodra? Mennyivel tesz hozzá az életedhez a Facebook?

2016. nov. 15. 18:05
 20/40 A kérdező kommentje:

"Kicsit mintha nem lenne ki a négy kereked..miért vagy ilyen rosszindulatù a facebookkal? Nem kötelező használni . A te dolgod de szerintem neked inkább valami szocializálòdási, beilleszkedési problémád van."


Oké, de akkor miért van az, hogy aki nem tagja az oldalnak, az emberek egyből másként nézik, mintha a facebook valami k.. alap dolog lenne. Ez idegesít engem. Legalábbis a környezetemben én ezt tapasztaltam (iskola, munkahely)

2016. nov. 15. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!