Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden mai lány ilyen paraszt?

Minden mai lány ilyen paraszt?

Figyelt kérdés
Tegnap odamentem egy lányhoz az egyik szórakozóhelyen. Bemutatkoztunk egymásnak, és az első kérdése az volt, hogy milyen kocsim van. Mondtam neki hogy egy 2003-as 1.3 as Swiftem van. Na ő meg erre elkezdett röhögni és mondta hogy ha nincs legalább egy BMW-m akkor esélyem sincs nála. Majd azzal a lendülettel ott is hagyott.. Milyen igények vannak már egy kb. 16 éves lánynál... Mi van a mai generáció lányaival???
2016. nov. 16. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Talán rossz kategóriájú lányokkal próbálsz ismerkedni... azok a lányok akiket ez érdekel, na rajtuk látszik is. Tudod a külső nem minden.
2016. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Megkérdeztem volna a kis ribit. "Neked milyen kocsid van?" :D
2016. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Olyan nehezen tudom elhinni, hogy ilyen tényleg megtörténik, de mindegy, tegyük fel, hogy igaz.


Van kocsid. Hány éves is vagy? Feltételezem 20 felett. Mi a francot is akarsz egy kb. 16 éves gyerektől? Pláne, hogy a mai trendet elnézve, ha 16-nak nézett ki, akkor igazából csak 14 volt.

2016. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%
Vannak parasztok, na de ilyenbe azért sose botlottam.
2016. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Ez most komoly???

Nem, nem mindegyik lány ilyen. Rossz alanyt fogtál ki.

(L)

2016. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja, aha persze. Csak adod a lovat kis gyk-s arcok alá, akik azt szajkózzák, hogy a lányok csak a kocsira meg a pénzre mennek.
2016. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
1-es, 3-asnak nagyon igaza van. Te is hibás vagy. Egy rbancon látszik, hogy rbanc és a pénzre utazik. 16 éves mellett meg semmi keresnivalód, főleg, hogy az még kevesebb is volt. Igenis látszik egy csajon, hogy miféle. Nem azokkal kell ismerkedni!
2016. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Múltkór elmentem én is egy ilyen szórakozó helyre. Hozzám is jött egy lány, Kérdi tőlem milyen autóm van, mondom neki hogy nincsen. Erre kinevetett és ott akart hagyni aztán mondtam neki hogy autóm nincs de v van egy jachtom. :D
2016. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
3-as 18 éves vagyok.
2016. nov. 16. 19:30
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon gáz. Rossz lányt fogtál ki, ahogy fentebb is írták.
2016. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!