Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan lányoknak/nőknek...

Az olyan lányoknak/nőknek mibajuk akik tökéletes alakkal rendelkeznek és mégis azt írják a facebookos képeik mellé hogy dagik, és mikor odaírom hogy igen ez igaz és hogy x kilót még fogyni kéne akkor én vagyok a bunkó paraszt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
""Magamat kigúnyolom, ha kell, de hogy más tegye, azt nem tűröm el"......
2015. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Azért vagy ettől olyan bunkó paraszt, mert nem arra a válaszra számítanak. Szerintem egyáltalán nem bunkó válasz. Sőt, jól tetted, hogy oda írtad. Megérdemlik a mocskos kur*k. Fúú, de utálom az ilyet :D
2015. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Így?


[link]

2015. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a vicc az egészben hogy full dögös csajok nyomatják ezt a kövér vagyok dumát, akiken szerintem egy gramm felesleg sincs, de valamiért már nem bírom ki hogy ne írjam oda hogy tényleg dagi, még ha nem is gondolom azt....
2015. júl. 26. 10:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Így vannak össze rakva. De ha megdicséred a csajokat hogy milyen szépek, gyönyörűek, csinosak, akkor meg az aktuális partner bunkóz le.
2015. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na ja meg ők mondják hogy nem is meg hasonlók... pedig az hogy megdicsérem hogy szép meg hasonlók, még nem jelenti azt hogy le akarom csapni a pasija kezéről...
2015. júl. 26. 10:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, mert szeretik a kis egójukat növelni, és pont ez a céljuk hogy mindenki nyál csorgatva őket dicsérje.
2015. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
azt várnák, hogy nyaljanak nekik, hogy "Jajj, dehogy vagy kövér! Szuperül nézel ki." De, nem ezt kapják, és kiborulnak miatta.
2015. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tényleg helytelenül teszik, és röhejes, hogy ilyet kiraknak. De ettől még bunkó vagy. Nekem se tetszik, ha a szomszéd láncra köti a kutyáját, de attól még nem rúgom hasba.
2015. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, hogy mindenki csak a külseje miatt szokott panaszkodni. olyat még senkitől sem hallottam, hogy nem elég okos - pedig...
2015. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!