Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megutálhatnak/kiközösíthetnek...

Megutálhatnak/kiközösíthetnek ezért?

Figyelt kérdés
Kiskoromban hülye videókat tettem közzé az interneten és sehogy se tudom leszedni. Beírják a nevem és kiadja. Nagyon gáz? Elég cinkes dolgok vannak benne.

2016. nov. 16. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem :) ne aggódj annyit
2016. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a videókat, és simán elmondom, hogy mi várhat rád.
2016. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mik vannak a videóban? Attól függ.
2016. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok benne kiskoromban ahogy bemutatkozok, játszok, stb.. Semmi ártó dolog, csak ciki nagyon nagyon
2016. nov. 17. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki se fog ezzel foglalkozni.
2016. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szüleidnek azt kellett volna először ezzel kapcsolatban megtanítaniuk neked, hogy saját névvel nem regisztrálunk sehová!

Egy szakjogászt mindenesetre meg kellene kérdezni, hogy hogyan lehetne előrelépni ezügyben.

2016. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki ismer olyan nagy hackert aki el tudná távolítani? Az a gond hogy az email címemet is (indamail) és a jelszavam is elfelejtettem. De ha jól tudom az indamail 2 hónap után törli ha nem jelentkezünk be. Ez pedig 3-4 éve történt. Valaki tud segíteni? Olyan rosszul érzem emiatt magam. :((((
2016. nov. 20. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtál már az Indamailnek? Hátha.
2016. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!