Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most megyek gimibe és van...

Most megyek gimibe és van rajtam pár plusz kiló (64 kg vagyok). Gondoltam addig leadom de lehet mégsem fog menni. Ezért kiközösíthetnek engem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 17:04
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
Szerinted? de most komolyan...
2016. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Miért ne? Manapság...
2016. ápr. 21. 17:12
 3/8 eznemlényeges ***** válasza:
Nem tudom, nálam is vannak kövérebbek, és senkisem lett kiközösítve, s szerintem nincs sok + kiló rajtad, inkább olyan normális a testalkatod
2016. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi 😊😊😊
2016. ápr. 21. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:

4 és fél hónapod van sulikezdésig. Miért ne menne?


Én ajánlom, hogy ha tényleg akarod, akkor kapd össze magad addig, mert ha nem is fogja mindenki mondani, vagy esetleg lesz nálad kövérebb, akkor is ki fognak nézni. Be fognak szólogatni, nem akar majd veled senki táncolni a szalagavatón, nem tudsz majd elmenni vásárolni a csajokkal, mert szégyelled, hogy neked 2 mérettel nagyobb nadrág kell...

Szerintem 64 kilóval nincs semmi gond (kivéve, ha 150 centihez vagy ennyi), de az emberek gonoszak. Felszínesek. Főleg a fiatalok. Igenis a többség külső alapján ítél, igenis kiközösítik, aki dundi, vagy túl vékony, vagy csúnya, stb... nem azt mondom, hogy mások elvárásainak kell megfelelni, de ha nem felelsz meg, akkor szemétkedni fognak veled. Ilyen az élet.

2016. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

82 kilósan mentem gimibe, aranyos osztályom van, soha senki nem éreztette velem, hogy más lennék. Nem is voltam az egyébként, de engem nyilván zavart. Sportolni, egészségesen enni kezdtem, most vagyok 65 kg a 170 centimhez és elégedett vagyok.

Van rajtam egy kis husi a csípőmön, nagyon kicsi a mellem, stb. És mégis minden fiú megtáncoltatott a szalagavatónkon, és ballagni is az egyik leghelyesebbel fogok. Mert nem felszínesek, jóban vagyok velük, kedves vagyok velük és ők is velem.


Aki kiközösít ennyiért annak köszönd meg, hogy nem kell időt pazarolnod rá, mert az olyan ember ha nem a súlyodért, valamiért úgyis cinkelne, rosszabb esetben a hátad mögött.


Viszont add le, ha zavar, magadért. Találj olyan sportot, amit élvezel, egyél sokszor egészségest (nem a saláta rizs csirke kombóra gondolok, hanem teljes kiőrlésű dolgokra, finom, változatos zöldségekre, édesburgonyára, sovány húsokra, stb.) és menni fog.

2016. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 😊 Utolsó nagyon megnyugtattál csak sajna lehet, hogy nem ilyen emberekkel leszek körülvéve. De reménykedem és egészséges életmódra váltok 😊😊
2016. ápr. 22. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg csak kíváncsiságból, mert remélem, hogy normális emberek közé kerülsz, de sikerült leadni valamennyit?
2016. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!