Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elszeretnék már menni régóta...

Brinier Turnip kérdése:

Elszeretnék már menni régóta úszni, de félek attól, hogy kiröhognek.15 éves vagyok, és aránylag tudok úszni, de akkor is, valamiért félek elmenni az első edzésre. Félek hogy kiröhögnek, vagy ilyesmi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy ne aggódjak ennyire?
2016. nov. 18. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már, én 35 évesen sem tudok úszni, csak csapkodok összevissza :)

Szerintem te attól félsz, vagy azt gondolod, hogy azok járnak edzésre, akik marha jól úsznak. Hát nem. Azért járnak, hogy ott tanuljanak, fejlődjenek, ez tök jó dolog, hogy téged érdekel az úszás és mennél is. Senki nem fog kinevetni, vagy lenézni. Mond el az edzőnek, hogy valamennyire tudsz úszni, de azért akarsz oda járni, hogy még jobban megtanulj, ebben kéred a segítségét. Ennyi az egész. Az uszodában amúgy is mindenki magával van elfoglalva, nem azért járnak oda, hogy másokon nevessenek. Hajrá, vágj bele.

2016. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 uszosapka válasza:
Koszonom az elozo hozzaszolast, igy en is batrabb leszek, hasonlo a problemam! :)
2016. nov. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!