Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet fiú-lány...

Szerintetek ez lehet fiú-lány barátság vagy már több annál?

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni, szóval megpróbálom kinél rövidebben összefoglalni.

Tehát van egy fiú(pár hét és 19) és én(17).

Most vagyunk végzősök gimiben, már négy éve ismerjük egymást. Eddig is megvoltunk, de csak úgy natúrban vagy hogyan mondjam. Aztán tavaly év végétől valami furcsa mód, elkezdtünk facen renderesen minden este beszélgetni vagy ha úgy volt, napközben is(azelőtt alig váltottunk pár szót házi vagy valami miatt, persze suliba is elnevetgéltünk a töbiekkel stb).

Aztán a nagy beszélgetések nyáron is folytatódtak. Találkoztunj egyszer azért hogy megbeszéljük mi van közte és köztem mivel év vége felé jobban egymás közelében voltunk és néhány osztálytársunk megjegyezte, megkérdezte hogy járunk e vagy mi van...szóval ezt meg akartuk beszélni de végül minden másról beszéltünk csak arról nem plusz akkor még egészen feszengett egy helyzet volt számára és számomra is, nem voltunk elég "lazák".

Végül nyáron egyre többször találkoztunk, moziba voltunk, kirándulgattunk és egyre inkább közel kerültünk egymáshoz és tényleg bármit megbeszélünk egymással, még a kényesebb témákat is. Sokszor bókol, néha én is neki...mások szerint elég sokat flörtölünk, ami nekem furcsa hiszen sosem volt pasim vagy ilyen közeli fiú barátom és ez rá is igaz fordítva.

Nem kerüljük néha a facen sem a perverz...néha tenyleg elég perverz viccelődést, csípkelődést sem. Az új tanévtől kezdve egyre jobban összeboronálódtunk, egy ideje már kézenfogva járunk(suliból elkísérem az autóbuszállomásig és onnan megyek haza).

De már bárhova megyünk ez megszokott dolog. Nemrég voltam náluk és megtörtént mindekttőnknek az első..csók. Ő kezdeményezte.

Azóta már ez is teljesen normálissá vált és igaz, hogy az osztály előtt nem csináljuk, de máshol(pl utcán, buszmegálló).

Ma pl mikor megcsókolt(azért a nyelvesig még nem merészkedtünk, de nem is volt alkalmunk, nyugott környezetünk, hogy megtörténjen) azt mondta hogy kicsit ragad a szája az ajakápolómtól. Aztán mondta, hogy vissza adja. Ez ott helyben olyan aranyos volt.

Már sokak szerint csak kínlódunk ezen egy jó ideje már, mert sak nem akarjuk bevallani az érzéseinket.

Párszor már írtuk és néhányszor, de azért mondtuk egymásnak hogy szeretlek.

Csak nem akarom beleélni magam, hogy ilyen velem, miközben néhány régebbi beszélgetésben úgy tűnt, hogy nem gondol rám barátnőként...vagyis így konkrétan nem mondta soha, és hát a viselkedése sem ezt tükrözi...nem tudom mit tegyek.

Mit gondoltok?

Nagyon szépen köszönöm, ha valaki végigolvasta és rendesen válaszol :)



2016. nov. 11. 20:00
 1/6 TR75 ***** válasza:

Ne már.

Bensőséges beszélgetések, kézenfogva járkálás, csók. Mi lenne még jobb bizonyíték arra, hogy ez a kapcsolat túllépett a barátságon? :-D

A szerelmi vallomás csak ezután jön. Igazából ez a menete ennek, ismerkedés --> szerelem. Ha előbb lenne a szerelem, akkor lennének gubancok, és nagy lenne az esély, hogy nem jöttök ki jól belőle.

2016. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :D igazából sokszor nem tudom mit gondoljak. Suliba is az ölébe ülök, ölelgetjük egymást és kínos vagy sem, akarjuk vagy sem de de valószínűleg szexuális /"kémiailag" vonzódunk egymáshoz.

Már ezt pl abból gondolom, hogy mikor az ölébe vagyok elküld, mert hát na...csak pasiból van..gondolom érteni mire gondolok...és ez megesik azért párszor.

Most akkor ő is ennyire félne kimutatni amit valójában gondol már és csak visszakozik?(én vagyok az eslő akivel ilyen és akihez így viszonyul és nekem is ő...)

2016. nov. 11. 20:17
 3/6 TR75 ***** válasza:

Na ja, az ölébe ülsz :-D

A vallomással érdemes várni kicsit, hogy ne legyen túl gyors, mert az riasztó. De az irány jó. Ez több a barátságnál, az tuti.

A maga idejében szerintem nyilatkozni fog, nem szabad ezt siettetni, mert abból nem sok jó származik. Ha meg úgy látod, hogy valamiért neki nehezen megy a vallomás, akkor szerintem nyugodtan te is kezdeményezhetsz egy ilyen irányú beszélgetést nála.

2016. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát..hirtelen már nem érintené a dolog mert már terveztük, hogy megbeszéljük csak nem volt eddig olyan helyzett ehhez :D Meg illene inkább neki kezdeményezne ezt is, de ha ezen múlik megteszem én is csak döntsük már el végre mi is van köztünk mert már tavalyi év előtt is voltak azért fura dolgoo köztünk úgymond..:D

Köszönöm válaszod.

2016. nov. 11. 20:39
 5/6 TR75 ***** válasza:
Vannak fiúk/férfiak, akiket noszogatni kell, meg "rávezetni" arra, hogy mit csináljanak/mondjanak.
2016. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos ez nem túl egyszerű. Tény, hogy csók meg minden... de ne felejtkezz arról, hogy nem meri felvállalni a suliban. És szerintem te sem. Nekem még nem volt kapcsolatom, ezt tartsd szem előtt, de ha nem meri felvállalni, szerintem nem elég erős érzés...Bocsi tényleg nem akarlak megbántani, de gondolkozz légy szíves ezen. Amúgy őszintén gratulálok és sok szerencsét....:)
2017. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!