Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktátok azt érezni hogy...

Szoktátok azt érezni hogy álmodni jobb mint élni? És borzalmas érzés a felébredés, hogy vége. És a felismerés, hogy nem valóság.

Figyelt kérdés
Én minden reggel átélem.
2016. nov. 19. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy alakítom az életem, hogy ne fájjon felébredni.

Az álmaimra meg talán évente 2x, ha emlékszem.

2016. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor érzem ezt,persze csak ha jót álomdtam,ugyanis általában emlékszem arra hogy mit álmodtam. Főleg ha ott teljesül a vágyam vagy egy régi álmom amire a valóságban kicsi az esély. Furcsa de amikor alszom akkor tisztában vagyok vele hogy ez nem a valóság és tudom befolyásolni az álmaimat. Pl. én fiú vagyok és arról a lányról álmodtam aki nagyon tetszik. Ott tök simán megcsókoltam,a valóságba azért ez nem menne nekem ilyen könnyen. :D
2016. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Nem, mert mikor álmodok, akkor az életemben történt események és a képzeletem szüleményei összefolyatva jelennek meg, rossz dolgok is, jó dolgok is, és olyan kesze-kusza minden, hogy nem csoda ha ébredés után alig marad meg pár foszlány az emlékezetemben. Persze voltak kivételesen szép álmaim, dee mivel nem voltam képes irányítani látszólag az eseményeket, így nem is éreztem száz százalékosnak magam abban a síkban.
2016. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az életben 2 dolog van, ami jó: a fürdés és az alvás.
2016. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha igen, és tényleg borzalmas érzés.
2021. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!