Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok, iskolába járók!...

Fiatalok, iskolába járók! Nektek hogy néz ki egy átlagos hétköznapotok, hétvégétek? Mit szoktatok csinálni suli után?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Hétköznapokon elmegyek suliba aztán,TV, tanulok aztán gépezek/telefonozgatok, TV, alvás.

Hétvégén/szünetben egész nap gép/telefon. Nem vagyok egy érdekes ember

2016. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deniel9 ***** válasza:

Hétköznap: kávé,készülődés[felöltözés,arc mosás stb..] , kutyaséta , kaja elpakolás , suli , suli után kutyaséta, kaja , mosogatok ha úgy esik akkor mosok&teregetek , gépezek , este kutyaséta , gép , fürdés , alvás.

Hétvégén: Ugyanez csak nem kell suliba menni..ha úgy van akkor buli , vagy uncsimhoz megyek mindig más:) 17/F

2016. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hétköznap:Reggel fekelek, elkészülök (öltözés, fogmosás stb...), suliba megyek, suli után a barátaimmal találkozom, zongorára megyek vagy edzek, utána tanulok, tv-zek, fürdök, telózok és alszok

Hétvége:ugyanez csak a suli és a zongoraóra kivételével+ általában hétvégén szoktam a szobámat is takarítani:D

2016. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hétköznap felkelek, elkészülök, suli. Suli után minden nap más. Megyek edzésre, táncra, matekra, haza, tanulok, gépezek, fürdök, alszom. Ha épp semmi extra délutáni dolog nincs (ez lenne a péntek :D) akkor barátokkal találkozom/kutyát sétáltatok/ha úgy van Elmegyek bulizni, bár inkább szombaton szoktam.

Szombaton rendszerint tanulok, aztán este buli. Vasárnap pihi/ edzés/ barátok/ ha jó az idő erdőben séta/futás.


Amikor meg épp van kapcsolatom (de rég volt :D), akkor heti 3-4 nap ő is belefér.

2016. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hétköznap bejárok órára, amik lefárasztanak, utánuk alszom egyet. Felkelek, tanulás, kaja, stb., aztán újra alvás. Hétvégén annyi a különbség, hogy nem megyek be órákra. Meg néhány hetente hazamegyek látogatóba egyetemről.
2016. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gimnáziumba járok, és nekem sem túl érdekesek a napjaim. Felkelek 6-kor, bemegyek órákra, hazamegyek, eszem, tanulok valamennyit, aztán gépezem/pihenek/pakolok néha, majd 11 körül elmegyek aludni. Szombaton külön németre megyek, tanulok, kockulok (haverokkal is néha), vasárnap pihenek egész nap (néha túrázom). Ill. néha-néha találkozom a barátiammal-ismerőseimmel. De nekik nincs túl sok idejük. (Nem mindenki olyan lusta ember, mint én, sokan különórákra/edzésekre is járnak. Brrr...) 16F
2016. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!