Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek hullik a...

Lányok, akiknek hullik a hosszú hajuk! Valamilyen úton módon nektek is a feneketekbe/bugyitokba gyűlik össze a hajszál? Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Néha olyan kínos, amikor a barátom épp venné le a bugyim vagy ilyesmi, és útjába akad egy egy kósza hajszál, biztos nem érti, hogy hogyan. Van még így velem valaki? Mindig próbálom ellenőrizni, hogy ne maradjon benn, de sose tudom kiküszöbölni.

Járt már így valaki? Kínos kérdés, de tényleg érdekel, ti mit csináltok ellene?


2016. nov. 21. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is minap gondoltam rá, hogy csak nálam van ez így? De úgy látszik nem><

Tényleg kellemetlen de nem tudok mit csinálni, ősz van, hullik a haj, és meghódítja az egész házat.

2016. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem szőrszál szokott a bugyimba lenni. hisz ott szőr van nem haj.
2016. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Pedig volt mikor derékigérő hajam is volt. De soha nem tapasztaltam. Viszont a férjem igen. Az én hajam az ő gatyájában meg mindenhol rajta.
2016. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tele szokott lenni hajszálakkal a bugyim XD Nekem nagyon hullik, szóval az lenne a csoda, ha oda nem kerülne. Én annyit csinálok, hogy amikor elmegyek wc-re és látom, hogy ott van 1-2, kiszedem és vigyázok, nehogy odahulljon még egy. De igazából nem nagyon lehet tenni ellene szerintem semmit. Max úgy tudod kiküszöbölni, hogy valahogy eléred, hogy egyáltalán ne hulljon a hajad, vagy levágod, vagy úszósapkát veszel fel, amikor mosdóba mész :"D
2016. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát előfordult mát hogy ott is volt, de amúgy nem jellemző hál istennek:D Viszont amúgy minden más tele van vele a környezetemben. Nem tudom mit csinálok máshogy mint te hogy nekem nem megy annyira oda, ha gondolod megpróbálhatunk rájönni privátban:D
2016. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, de előfordul. (Bár nekem nem hullik a hajam)

Viszont ő is szokott találni néha pár hajszálat a farpofái között, amik tőlem erednek.

Hogy hogy kerül oda, rejtély. :D

2016. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jól van oké, ezzel kissé megnyugodtam!:D

Köszi a válaszokat:D

2016. nov. 21. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is rendszeresen előfordul, a mosott ruhából és az ágyneműből könnyen oda tud vándorolni pár kósza szál. Nem tudok mit tenni, minden tele van a hajammal.
2016. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!