Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 10-12 cm hosszú idegen hajszál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-12 cm hosszú idegen hajszál a mosdón. Megcsal?

Figyelt kérdés

10-12 cm hosszú sötét hajszálat találtam a mosdó szélén és a lepedőn is voltak hajszálak (azokat nem néztem tüzetesen mert az akár az enyém is lehet)

nem kérdeztem rá a páromnál ez (tegnap este volt) ma délelőtt kezdetem ezen kattogni, hogy kié lehet vagy hogy került oda.

Én hosszú szőke hajú vagyok bár mostanában kicsit hullik a hajam (letörve szóval különböző hosszúságban). Még a legsötétebb ponton is világosabb az enyém.

Mit csináljak? Várjak még további gyanús jelre? Vagy hogyan nyugtassam magam addig mert nem akarok ezen kattogni.

Hétvégére haza utazott a szüleihez majd hétfőn találkozunk. Ő külön él egyedül én mondjuk nagyon sokat vagyok vele szinte vele is élek.

27/L


2016. márc. 25. 10:24
1 2
 1/13 VirágésBence ***** válasza:
75%
Nem lehet az ő haja vagy valami barátjáé? Valószínűleg valaki volt ott, de azért elég ritka, hogy egy nőnek 10cmes haja legyen.
2016. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még semmit sem jelent,
2016. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy páva hajú haverja járt ott.
2016. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ővé rövidebb. Mondjuk a barát opció talán lehetséges.

Szóval még nem kell pánikolnom.

2016. márc. 25. 10:39
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Meg a ruhára ráragadhat bárhol idegen hajszál és vetkőzött a hajszál meg a mosdóra hullott
2016. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kattogsz rajta, csak magadnak és a kapcsolatnak ártasz. Ha amúgy nincs okod gyanakodni, akkor ne gyanakodj. A másik pedig az, hogy ha ilyen fordul elő és zavar, akkor vagy azonnal oldjátok meg, vagy ne foglalkozz vele. Utólag elkezdeni kattogni a legrosszabb megoldás.


Nálunk is volt ilyen, a párom talált a pulcsimon valami idegen hajszálat. Valami ilyasmit kérdezett viccesen, hogy "na, ez most melyik csajodtól van?". Elviccelődtünk egy kicsit, de azért a végén megkérdeztem tőle, hogy komolyan aggódik-e emiatt. Nevetve mondta, hogy nem (nincs is rá oka). És ennyi. Ő jól állt hozzá, mert azonnal szólt, de nem megvádolt, hanem viccet csinált belőle, én pedig jól reagáltam, mert a viccelődés ellenére igyekeztem megerősíteni és megynugtatni. Valahogy így lehet ezt ügyesen és hatékonyan kezelni.

2016. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Persze, kezdjünk csak kombinálni, tuti a meleg dugi pajtijának a hajszála hullott a mosdóra. Sőt, szerintem ott huncutkodtak...

Mondok neked valamit, egyszer mikor munkából hazaértem, egy hosszú rózsaszín hajszál volt a pulcsimon. Aztán rájöttem, az egyik kolléganő (khm. khm. tini csaj (diákmeló volt)) festi rikító rózsaszínes lilás színűre pár tincs haját. Pedig nem is értünk egymáshoz, tök más részen dolgoztunk. Párom viccesen megkérdezte, csak nem az új pasimé? Mire mondtam, hogy de, a szexi, hosszú rózsaszín hajú pasimé. Nem lovagolt rajta többet.

Persze nem mondom azt, hogy tuti nem csal meg, de ez igencsak gyengusz "bizonyíték" lenne... Jaj, majd' elfelejtettem, borotválja a hónalját?? Ha nem...

De most komolyan, bízz magadban, hogy elég jó csaj vagy, benne meg, hogy ezt tudja, és nem olyan dilis, hogy ezt így elkúrja... Ennyit tehetsz, az idő meg majd úgyis választ ad.

21n

2016. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha az ágyon is találtál, meg a mosdón is, akkor szerintem nem hazahozta, hanem ott volt valaki.


Innentől az a kérdés, hogy miért nem mondta, hogy az egyik barátja nála aludt, mert mondjuk sokáig voltak szórakozni, és nem tudta megoldani máshogy? Mert elintézhette volna annyival, hogy: "Képzeld tegnap sokáig elhúzódott a muri, és XY nálam aludt..." Ilyesmi történt? Ha nem, akkor nyugodtan kérdezz rá, hogy kié volt az a sok haj. Elvégre is a párod, szóval egy egyszerű kérdést feltehetsz neki, anélkül, hogy kiakadna.

2016. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy én is találtam hosszú szőke hajszálat a fürdőszobában(kopasz vagyok, és akkor nem volt senkim). Szerintem a mindennapokban simán előfordulhat, hogy valakiről rákerül a ruhára egy hajszál, aztán valahol felbukkan a lakásban.
2016. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ne vedd komolyan. Nem egyszer jöttem haza a Westendből úgy, hogy tiszta állatszőr volt a kabátom és idegen hajak voltak a pulcsimra ragadva.
2016. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!