Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legjobb vagy...

Mi volt életetek legjobb vagy legizgalmasabb álma, amit fel tudtok idézni az emlékezetetekből?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbízható és hozzám illő barátnő :'D
2016. nov. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boldog voltam....
2016. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok érzelemmel teli álmom volt, mivel élőben nem igazán szoktam érezni ezért mindegyik álom nagyon jó volt és nem tudok választani kedvencet.

Volt amikor elsírtam magam egy tájon mert annyira szép volt, és nem bírtam felfogni mennyire gyönyörű.

Akcióval teli álmaimban mindig megöltem valakit.

2016. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan erőm volt, mint supermannak, tudtam repülni és bazi erős voltam. De volt valaki erősebb is nálam az álmomban és meg akart ölni. Pont ezért volt izgalmas. Küzdeni kellett. Néha elgyengült az erőm és nem tudtam mindent beleadni, csak hátrálni. De azért tovább küzdöttem. Vége nem lett az álomnak, mert eléggé magasban volt az adrenalinom és felébredtem.
2016. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az új munkatársammal kapcsolatban álmodtam egy fura dolgot, erre másnap jött egy rossz hír.
2016. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!