Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16-18 éves fiúnak mit lehet...

16-18 éves fiúnak mit lehet cipősdobozba tenni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, minden évben kevés ilyen doboz van a cipősdoboz akció során. Sejtem miért, én sem tudom, mit kellene beletenni. Olyan 2000 Ft-ra gondoltam dobozonként. Ebbe kellene beleférnie.
2016. nov. 24. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
CD, könyv, toll, kulcstartó....édesség
2016. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami ruhat edesseget mondanam hogy orat vagy ilyesmi de nem epp fer bele 2000 ftba.De koszonettel tartozom neked mert eszembe juttattad a ciposdoboz akciot.
2016. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy kétezrest és akkor nem kell agyalnod.
2016. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csokit, likőrt, valami humoros dolgot. Fingópárnát pl. A 16-18 éves fiúk nagy része még van ilyen idétlen.
2016. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Theophilius ***** válasza:
Cipőt, szerintem...
2016. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
macskaalom, egy zacskó 200 forint.
2016. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, ételt nem szabad, tehát csokit sem. A ruhának nem nagyon lenne értelme, hiszen a méret nagyon változó lehet ebben a korban. Az alkohol kilőve, nyilván.


Ez is elég változó személyenként, de ami marad, az gondolom könyv, CD, DVD (sajnos fogalmam sincs, hogy egyáltalán van-e lehetőségük ilyesmit lejátszani, használni...), esetleg egy kisebb mp3 lejátszó, írószerek, füzetek, tusfürdő- és egyéb tisztálkodószerek, illatszerek...


Valóban ennek a korosztálynak már nagyon nehéz. Nem véletlenül mindenki a kislányoknak csinál dobozt, mert nekik a legkönnyebb... De persze emiatt nagyon szép, hogy te pont a "legelhanyagoltabb" csoportot választod. :)

2016. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Macskaalom, egy zacskó 200 forint"



Elnézést, nem ide akartam írni. Másik kérdéshez írtam véletlenül :(


De ha már idetévedtem. Szerintem rakj bele valami hasznos dolgot. PApucsot, vagy cipőt. Esetleg mivel jönnek az ünnepek csokit, cukrot.Száraztésztát, rizst. Ami hasznos.

2016. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pálinkát
2016. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 24. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!