Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit írjak vissza olyan fiúnak,...

Mit írjak vissza olyan fiúnak, aki azt írta hogy szeretne velem találkozni, de én nem szeretnék vele találkozni?

Figyelt kérdés
napokban facebook-on bejelölt egy fiú. azóta szinte minden nap ír... fiatalabb tőlem 1 évvel. üzenetei alapjén rendesnek tűnik, de valahogy nem jön be. tudom nem a külső a fontos, de akkor is nem látok benne többet, mint egy chat társ... nem szeretnék vele találkozni... hogyan tudassam vele a döntésem úgy, hogy ne sértsem meg? nem szeretnék bunkó lenni. előre is köszönöm a válaszokat! :) 20/L

2016. nov. 17. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de most nem állok készen egy párkapcsolatra

Ne haragudj, de mostanában nagyon lefoglal a tanulás és nem szeretném háttérbe szorítani

Ne haragudj, de az én részemről egy nagyon jó chat partner vagy, de ettől többet nem tudok elképzelni

2016. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, miért lenne sértő egyszerűen NEMet mondani valakinek...
2016. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát bondd neki hogy nem szeretnél vele találkozni

amúgy is csak pár apja írtok csak:D

Meg már biztos kapott visszautasítást valakitől, nem lesz neki meglepő:D

2016. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. nov. 17. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Add ki magad neki. Nyílt kommunikáció.

Tudasd vele ezt mind.

2016. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Nem szeretnék veled találkozni. Bocsi."
2016. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!