Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
1ève elkezdte Koraia sorozatokat,filmeket nèzni zenèt hallgatni most azon a szinten vagyok hogy nem magyar pasit szeretnék hanem Koreait most tudom hogy sokan azt gondolják hogy majd elmúlik de èn nem így èrzem am 14L vagyok èrtelmes válaszokat előre is köszönöm!😊

2016. nov. 25. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán abban a korban vagy, amikor próbálod megtalálni életed szerelmét, amúgy meg lehet hogy csak simán jobban bejönnek a kóreaiak, mindkét feltevés normális
2016. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok)Egyébként vannak olyanok is (pl youtubes SSSsniperwolf) aki annyit játszott játékokkal és animézett hogy már csak az anime férfiak érdeklik, ez némileg betegség, de olyan szinten normális
2016. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is feltűnt,hogy az online filmes oldalakat fél éve heti rendszerességgel televerik ilyen koreai szappanopera sorozatokkal.
2016. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig elmúlik,hidd el.:)

Nem vagyok öreg,csak 18,egyébként nekem is tetszenek a koreai srácok és lennék kapcsolatban egy koreaival akár,ha úgy alakulna,de azért egy idő után más lesz fontos párkeresésnél,nem az hogy koreai vagy sem.:)

Egyébként nem igazán tudom,szerintem itt Magyarországon ha esetleg vannak is,nagyon kevesen...

Maximum ha tudnál koreaiul akkor vannak ilyen alkalmazások ahol tudsz beszélgetni koreaiakkal,de akkor is akadály hogy ők ott,te meg itt vagy...

2016. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy csak a koreai fiúk érdekelnek az tuti el fog múlni. A Kpop fanság már más kérdés, az nem múlik el :D
2016. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ès igen a K-pop fanság nem fog elmulni az tuti😊😊
2016. dec. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!