Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akad itt valaki, aki a gyomaen...

Akad itt valaki, aki a gyomaendrődi Rózsahegyi vagy Kis Bálint általános iskolában tanult/dolgozott?

Figyelt kérdés
Nektek megvan még az iskolai egyenpólótok? Szoktátok használni?
2016. nov. 26. 10:19
 1/6 anonim válasza:
Most vagyok ott tanuló. Nincs ilyen
2019. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, de régen volt.
2019. szept. 26. 23:10
 3/6 anonim válasza:
Én mdg2az 1es iskolába jártam, a gyerekeim a Kis Bálintba. Úttörő ruha óta nem volt semmi féle egyen póló.
2020. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2005-ben végeztem el a Rózsahegyiben a 8. évet. Nem volt egyenruha viselés már akkor sem.
2021. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyenpólóra gondolok, amit tanítási időben kellett hordani egyenruhaként. Hanem egy fehér egyenpólóra, amit elláttak az adott iskola nevével és címerével, és leginkább tesipólónak hordták.
2021. nov. 25. 19:05
 6/6 anonim válasza:
Valami Kis Bálintos címer rémlik. Kb 15 éve. Nem hiszem, hogy aki használta annak nem kopott volna el, aki meg nem használta, az otthon tartogatná. Miért lenne ez fontos?
2021. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!