Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik könyvet vegyem kollegám...

Melyik könyvet vegyem kollegámnak karácsonyra? Nagy fityiszes a csóka. Mit vegyek: Ferenczi Krisztina Narancsbőr vagy Magyar Bálint: A magyar polip?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg: Debreczeni József: A fideszes rablógazdaság (De.hu Kft., 2013) ha valaki kétségbe vonná egy ilyen című könyv létezését.


Szóval melyiket vegyem? Vagy elég lesz neki egy kivágott ÉS cikk is? A fiúk a bányában című?


2015. nov. 8. 20:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2015. nov. 8. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pártpolitikás könyvvel próbálkozz.
2015. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Viccelsz? csakis ilyet vennék neki, abban a reményben hogy magához kap és agyvérzése lesz. De hiú remény. Agyvérzése-rég nincs agya.
2015. nov. 8. 20:20
 4/13 anonim válasza:
94%
vegyél neki egy trafikot
2015. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább neked lenne ajándék, nem? :)

Ne vegyél neki inkább semmit.

Az ajándékozás lényege, hogy örömet szerezzünk a másiknak.

Szerintem csúnya dolog a karácsonyt erre felhasználni.

2015. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Á trafikot azt nem tudok. Nem vagyok én Lázár-közeli másképp meg hogy? Megalapozott nyilvános szakmailag kifogástalan pályázattal? Ugyan, úgy esélyem se lenne.
2015. nov. 8. 20:21
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez inkább neked lenne ajándék, nem? :)


Hát ja. De az gond? apuka is miért vesz kisvasutat a fiának? Hogy játszhasson vele. Már nem a gyerek az apuka.

2015. nov. 8. 20:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Aleska könyvét vedd neki.
2015. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább a Kende féle A Viktor című könyvet, bár az lehet be van tiltva :D
2015. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy vasvödröt vegyél neki, húzd a fejére és kongasd jó sokáig egy fakanállal. Vagy a Patyomkin páncélos című filmet, nyilván, hogy az illető nem látta még, ezért eszik még mindig a romlott húsból, amiben kukacok járnak és amit Nagytestvér felkínál neki ebédre.
2015. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!