Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a férjedről...

Mit tennél, ha a férjedről kiderülne, hogy egy félkatonai szervezet tagja és benne volt egy merénylet megszervezésében, amiért most bíróság elé kell állnia?

Figyelt kérdés
Sajnos egy közeli ismerősrol van szó ( ő a feleség). Fegyvereket és kézigránátot találtak abban a házban, amiben közösen együtt élnek a 3 éves gyermekükkel. Mi nem így ismertük a férfit, így teljes a döbbenet.
2016. nov. 26. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván a feleség tudta, szóval nincs mit hozzászólnia.

Az, hogy ti megdöbbentek, egy dolog, ennek semmi köze a kérdésedhez...

2016. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A feleség nem tudta! Legalábbis mi úgy tudtuk fogalma sem volt a fegyverekről a házban. Egy jól szituált, 2 diplomás hölgyről van szó, csak azért írom le, hogy láthatod nem egy elveszett nő, akinek komoly vezetői pozíciója van egy multinál.
2016. nov. 26. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz emberismeretre vall, ha valakiről olyan kép alakul ki, ami a megdöbbenés erejével hat.
2016. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy a feleség ezt mondja és nem is köteles a férje ellen vallani, de nem hiszem el.
2016. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudott róla... Ja! Mi mást mondhatna? Remélem lecsukják vagy 25 évre. Ha rajtam múlna csak lábbal előre jönne ki a kóterból.
2016. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem közöm volt egy férfihoz, akinek voltak már nem tiszta ügyei. Nem voltam a felesége, még csak együtt sem jártunk, nemhogy együtt éltünk volna, de még én is tudtam bizonyos dolgairól, pedig eléggé igyekezett eltitkolni őket. Na most képzeld el, hogy egy asszony nem tudja a saját férjéről, hogy az egy félkatonai szervezet tagja. Akkor vagy hülye, esetleg csukott szemmel jár, de szerintem inkább hazudik.
2016. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

MNA? Én többek közt emiatt szakítottam a volt párommal, hála az égnek még jóval azelőtt, hogy ebből ügy lett volna. És annak még jobban örülök, hogy bár terveztük, de végül mégsem házasodtunk össze, így én erre, ő arra, és kész.

Amúgy az emberek többsége őt is normálisnak tartotta mindig is, legalább is azok, akik nem ismerik túl közelről és túl régóta.

2016. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A felhasználó ***** válasza:
Ő ölte meg Castrot?
2016. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7.

Tuti, hogy az.

2016. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

MNA Igen.

Mi annyira ismertük öt, mint egy szomszédot, köszöntünk egymásnak, megkerdeztuk miujsag, de inkább a feleséget ismerjük.

Hát, igazából tényleg igazatok van, nyilván tudott ő mindent.

Így még nehezebb elhinni, hogy ez az okos nő végigasszisztálta ezt az egészet.

2016. nov. 28. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!