Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatom meg a futárt?

Hogyan találhatom meg a futárt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Fölhívod a céget, aminek dolgozik.
2016. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Picit bővebben leírnád? Hol keresed? Miért keresed? Ha rendeltél valamit, akkor kapsz elvileg emailt, hogy mikor és melyik futárcég szállítja az árut, elvileg kapsz elérhetőséget is, és a csomagodat is nyomon követheted egy azonosítószám segítségével a futárcég oldalán. Amúgy nem neked kell keresni a futárt, hanem ő keres téged, és majd be is csönget hozzád.
2016. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A csomag rendben megérkezett. Kifejezetten a futár érdekel :)


A szavam elállt tőle, mikor először láttam - a héten kétszer is járt nálunk, csak első alkalommal rokonomnak, másodszorra nekem szállított ki rendelést.


Tudom, "ciki", de ez van :)

2016. nov. 27. 01:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor rendelj megint valamit. Általában ugyanaz a futár fog menni, ha ismét onnan rendelsz. A híváslistában nincs meg a telefonszáma?
2016. nov. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az e-mailben, amit küldött a szolgálat, hogy várhatóan mikor érkezik a csomag, megadták a számát, ha esetleg elkerülnénk egymást vagy hasonló.
2016. nov. 27. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? Felhívod, hogy egy napot kirándulnál vele téli szünetben.
2016. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Örülök, ha a heti kettő szabadnapom egymás mellé esik - vendéglátós vagyok :D


A megadott szám nem kizárólag egy futárhoz adott, hanem az is használja, aki akkor van beosztva, mikor a másik szabadnapos; igaz?

2016. nov. 27. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal minden futárnak van saját körzete, és elvileg mindennap ugyanaz a futár dolgozik az adott területen. Nem tudom, hogy melyik cégről van szó, de ha olyan üzletből rendelsz, ami ezzel a céggel van leszerződve, akkor szinte biztos, hogy ugyanaz a futár viszi ki az árut, és szerintem a telefont is csak ő használja. A munkahelyemre naponta jön futár, már vagy 2 éve ugyanaz a fickó jön, úgyhogy már régi ismerősnek számít. Változás általában akkor van, amikor felmondanak, és valakit betesznek a helyére.
2016. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De jó, köszönöm az infót! Ment a zöld pacsi ;)


GLS a munkáltatója a futárnak.

Amikor hozzánk jött a második alkalommal, volt vele egy másik illető, azt mondta, ő tanítja be, azért van itt.

2016. nov. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!