Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az; hogy nagyon sok...

Miért van az; hogy nagyon sok kérdésnél felbukkan olyan válaszadó; Aki a kérdést, okkal-ok nélkül, "kamukérdés"-nek titulálja? Mire jó ez Nekik?

Figyelt kérdés
Persze vannak olyan kérdések amikről tényleg nyilvánvalóan látszik, hogy kamukérdés. NEM az ilyen esetekről beszélek.
2016. nov. 29. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, de nagyon idegesito!
2016. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

A legenda úgy tartja, hogy sok sok évvel ezelőtt, amikor megjelent a GYK, a válaszadók egyetlen, homogén csoportot alkottak. Mindenki a segítés szándékával válaszolt.


Egyes regisztrált tagok viszont átálltak a sötét oldalra... Nem egységesek, sokszor egymással is civakodnak, viszont mind egy célért küzd: a normális eszmecsere akadályozása.


Ilyen csoportok: a hírhedt Nyelvtan-Nácik, akik mindenféle helyesírási hibára lecsapnak, a "bojler van eladó" csoport, akik soha nem fogynak ki a bojlerekből, a "kamukérdés!" billogját sütögetők, de nem feledkezhetünk meg a közönséges trollokról sem, akiknek a legváltozatosabb a harci repertoárjuk.


Egyetlen céljuk romba dönteni a tisztességes válaszadók világát és káoszt előidézni a GYK szerverein.

2016. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Az egyszeri buta ember azt hiszi ha vele és szűk kis tucat ismerősi körében nem történt meg valami, akkor az a világon senkivel nem történhet meg. Én se mentem fel a Holdra ,meg a Józsi se, szóval kamu az egész.
2016. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert nagyon sok kamu kerdes van.
2016. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Sok kamu van, és sok átlátszó kamu van. Bolíviában nincs annyi emberrablós, gonoszmostohás, krimibe illő, fordulatos sors, mint itt a Gyakorin.
2016. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Sok kamu van, és sok átlátszó kamu van. Bolíviában nincs annyi emberrablós, gonoszmostohás, krimibe illő, fordulatos sors, mint itt a Gyakorin."


Igen. De ez szerinted alap arra, olyan kérdésekre is rásüssék a "kamu" bélyeget; amelyiknél ez nem egyértelmű, sőt olyanokra is, amelyeknél egyenesen nem valószínű?

Szerintem nem.

2016. nov. 29. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy a többiek is mondják hogy ez kamu és hogy ne a kérdésre válaszoljanak:D
2016. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert így gondolják. Ugyan, én szimplán továbblépek az ilyen kérdéseken, de tényleg sok fájdalmasan kamu kérdés van és neked nem is tűnik fel feltétlenül. Sokszor teljesen reális a szöveg, de van benne egy apró ellentmondás, amin a többség átsiklik. Néhányan, meg kiszúrják.
2016. nov. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kettes, azt mondod, a gyéká ELLEN?? :))) Kizárólag ilyenek vannak a trollok között? ;) E válaszom költői kérdés, borítékolhatják a választ... :S
2016. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!