Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb lenne, ha...

Szerintetek jobb lenne, ha tovább élnénk?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha mondjuk egy ember 35-40 éves koráig gyerek maradna (ugy nézne ki stb.)és csak aztán lenne felnőtt, egy ember kb 160-170 éves koráig élne.Szerintetek milyen lenne az élet,vélemények?

2016. dec. 1. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ki ne örülne ennek?
2016. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja csak az a baj h nagyon gyorsan öregszünk
2016. dec. 1. 19:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jobb.Legalábbis én személy szerint nem szeretnék ilyen sokáig élni.
2016. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan ilyen lenne mint most legalabb is ha a fejlodesunk (szellemi)is belassulna... az h jo vagy rossz, annak aki elvezi az eletet nyilvan jobb de akinek szenvedes annak szarabb
2016. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm még a gondolatát is. Félig lebénulva trombózisok és emboliák után még 5x ennyit élni?! Kizárt.
2016. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Úgy jó lenne ha az ember örökre kb. 20 éves korának megfelelő állapotában maradna.

A tudósok sikeres kísérleteket folytattak egerek életének jelentős meghosszabbításával.

2016. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ohh, annyi gyerekkor sok lenne :D


a fiatalfelnőtt kornak kellene kitolódnia szerintem. Amikor még nincs gyerek-család, nincs felelősség,csak élvezni kell az életet

2016. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó:elmeséled mi a bánatos lóhímtagot élvezzek azon hogy lényegében ugyan annyi időt kell kivágnom az ablakon hétköznaponként mint egy melósnak,csak nekem ingyen?

Vagy te talán 18-20 éves korod közt otthon meresztetted a segged és anyu pénzén dőzsöltél?

Mert akkor megértem hogy élvezted és van képed ilyet leírni hogy "semmit nem kell tenni" vagy "nincs felelősség".

2016. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva:katasztrófa lenne mind társadalmi mind egyéni szinten.

Értelemszerűen összeomlana a gazdaság a folyamatosan csak növekvő,de nagyon lassan elhaló népesség miatt.Nőne a Föld terhelése,több ember,több energia,több nyersanyag,több szennyezés.Exponenciálisan felgyorsulna a klímaváltozás,az elsivatagosodás,a szmog képződés és a hulladék felhalmozódás.

A háborúk világméretűekké válnának,és totális háborúkba csapnának át ahol a civil életek kioltása is cél.Elszabadulna a pokol.

Társadalmi problémák jelennének meg.

A generációs szakadékok még nagyobbak lennének.Gondolj bele mi lenne ha a társadalom mondjuk 1/5 része még az 1800-as években nevelkedett volna.

A fejlett országokon túl biztosan nőne mindenhol az öngyilkossági mutatók értéke.


Én pont hogy az élet kb 20-30 évvel való megrövidítését látnám előnyösnek,és mondjuk olyan törvényeket bevezetni amiben előírják hogy maximum mennyi gyerek születhet egy évben,és szabályozni mindenkit egy kvótával hány gyereket vállalhat maximum.(a társadalom nagyobb részénél ez 0 lenne)


Lehet lepontozni,lehet nàcizni,már hozzászoktam hogy a haladó,logikus gondolkodásra nem vevő a társadalom.

2016. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 homo ludensz ***** válasza:

Olvasgattam a Genezist meg hasonlókat és Matuzsálem több száz évig éldegélt. Felsorol a Teremtések Könyve egy egész hosszú névsort és a 800 év szinte tinikor. Ahogy halad az időben a jelen felé úgy csökken az életkor.

Elképzelhető hogy már egyszer végigjárta az emberiség ezt az utat és a jelenleg ismert emberi életévek száma az ami úgy ahogy elfogadható. Egy gépre kötve ki szeretne még 10-20 évig "élni"? Jelenleg is sokak élete inkább vegetáció.

2016. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!