Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék producer,...

Hogyan lehetnék producer, melyik jobb a két szak közül, melyikkel lehetek előrébb, és egyetem után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kapcsolatok kellenek, stb.

Ha elmennék egyetemre kommunikáció- és médiatudomány szakra, onnan nem tudom hogyan tovább.

Vagy esetleg szabad bölcsészet karra mennék.



2016. szept. 17. 19:03
 1/1 anonim válasza:

Nos az igazság az, hogy én nem tudom pontosan, hogyan lesz producer bárkiből, de elég valószínűnek tartom, hogy valamilyen filmes - vagy legalább médiás jellegű - képzettsége legyen az ember fiának/lányának/leendő producerének...

És azt sem tudom, hogy pontosan melyik képzés lenne a legoptimálisabb neked. Vannak esetleg céljaid, terveid, amiket meg akarsz valósítani a szakmában? Mert szerintem ezeket mérlegelve válassz szakot!

Szabad bölcsész szakon gondolom filmelmélet és filmtörténelem vagy kommunikáció és média szakirányt választanák, nem?

Szerintem a kommunikáció és média inkább a közlésről (újság, rádió, tv), a kifejezetten filmes szakok inkább a művészi alkotásról szólnak... De nem vagyok ebben annyira tájékozott, habár az ilyen jellegű dolgok érdekelnek engem is munka azempontjából...:)

Minden esetre nagyon sok sikert kívánok neked, hajrá :)

2016. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!