Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kutyánkat Dolfinak hívják,...

A kutyánkat Dolfinak hívják, ebből az ismerőseim azt a következtetést vonják le, hogy Adolf Hitlerről lett elnevezve. Szóváteszik ezt. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

A régi osztályban egypárszor piszkáltak vele.Felraknák egy képet róla a Facebookra,de oda kéne írnom,hogy Dolfi és akkor már egyből mindenki mondaná,hogy Adolf,meg náci,Hitlerről nevezted el a kutyádat stb.

De ez tényleg így van.Mivel a szüleim szélsőjobbosok és hitlerpártiak.Ők adták neki ezt a nevet.De én nem vagyok náci és nem akarom,hogy annak nézzenek



2016. dec. 3. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt hogy svéd történelem kedvelő vagy.

II. Gusztáv Adolf,svéd hódító király után kapta a kutya a nevét.

2016. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd azt, hogy a dolphin szóból ered, mert eredetileg delfint akartak, de nem volt egy tenger a kertetek tövében, ezért maradt a kutya.
2016. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként remélem legalább nem valami zsebcirkáló tacskó pincsi keverék,hanem valami németjuhász,vagy bernáthegyi.

Nem értem... ha felnézek valakire,akkor nem egy kutyát fogok róla elnevezni

Egy farkasnak még járt volna a név de egy kutyának...

2016. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még meg sem nyitottam a kérdést, csak annyit láttam, hogy Dolfi..és egyből Adolf Hitler jutott eszembe..Erre asszocialnak sokan, nincs mit tenni. Emigy aranyos név-igy ahogy van, ne foglalkozz a piszkalokkal :-)
2016. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nekem delfin jutott eszembe rögtön. :) Adolfot meg sztem inkább führernek becézték.
2016. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy Dolph Lundgren egy nagyon jó szìnész, róla lett elnevezve
2016. dec. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%
Nekem is csak delfin jutott az eszembe... aki 1 kutyusról h dolfi a neve hitlert asszociál az nézzen kevesebb History CH-t.. egyébként valószìnűbb h ez inkàbb 1 lehetőség a gyerekes piszkálásra sem mint h valaki ténylegesen rettegi a gonoszt ha meghallja h Dolfi
2016. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
72%
DOOLFIIIIH a gonosz eb xD (bocsi csak ez nem sértő rád nézve hanem nevetséges) HÍÍVJÁTOK BATMANT! FÉÉLEEEK...
2016. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Felraknák egy képet róla a Facebookra,de oda kéne írnom,hogy Dolfi" nem, nem kéne :D lol... nem kötelező kiírni minden és mindenki nevét, akiről képet raksz a facebookra.

egyébként nekem is a dolphin szó jutott eszembe elsőre

2016. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak én vagyok nagyon hülye, mert kellett idő mire össze tudtam kötni a szálakat... Nekem a delfin jutott eszembe.
2016. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!