Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a családomat, és azt...

Gyűlölöm a családomat, és azt az embert akivé tesznek, anyám az előbb k-rvázott le, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anyám bejött az előbb ordítani és "te taknyos kis k-rva" kifejezést használta, de ez semmi ahhoz képest amit mondani szokott rám. Egész életében gyűlölt, nagyon kis koromban meg akart késelni engem meg a húgomat is, többször is megvert, terrorizált, olyan technikával fejezte ki a dühét, hogy a hajamtól fogva felemelt és rángatott, én meg üvöltöttem a fájdalomtól de nem érdekelte. Apám egy papucs, mindig anyám volt a főnök. Elmebeteg. Csapkodja az ajtókat egész nap, kiabálva beszél, és egész nap csak takarít. Semmi mást nem csinál. Az életének a 90%-át a háztartás tölti be, semmi sem érdekli. Olyan szinten rendmániás ami már OCD kategória, a házunk olyan mint egy múzeum tele csöves értelmetlen kacatokkal, ő maga úgy néz ki mint egy paraszt. Igénytelen, nem ad magára és lenéz másokat. Semmit se csinál, nincs hobbija nincs akaratereje semmire, csak tesped a tv előtt, gyűlölöm!!! Nincs munkahelye évtizedek óta, semmije sincs, buta és beszűkült, nem tudok semmit se tenni, próbáltam, de nem lehet megváltoztatni!!! Így fogja leélni az egészét életét, semmilyen inger nem éri, teljesen korlátolt a gondolkodása és nem lehet tenni semmit. Óriási színész, hatalmas színjátszma amit ez a család előad mások előtt, nővéremék meg minden rokon előtt, undorító... A tavalyi karácsonyunkat leszarták, összesen két kaja volt, most meg annyira készülnek hogy már vettek ilyen fénydekorációkat is, de vagy 4-et, meg étkészletet csak azért mert jönnek haza nővéremék. Anyám csak azt tartja valamire aki elért valamit, példaként nővérem. Ezért színészkedik előtte. De ő egy semmi, egy nulla, egy utolsó szánalmas ember, nem képes még dolgozni se, csak nézi ahogy apám szenved. Ember az ilyen? Milyen család ez? Nagyon ideges vagyok, nem tudok lenyugodni, egyszerűen rühellem, gyűlölöm. 20 éves vagyok, már pár hónapja majdnem úgy voltam vele, hogy végleg elköltözök, de úgy döntöttem hogy maradok még egy pár hónapot. Nyár elejéig kell kibírnom. De nem bírom. Én is átveszem akarva akaratlanul ezt a beszűkült lassú, ingerszegény világnézetet borzasztó hatással van rám, a világképük ferde, nem úgy látják a dolgokat ahogy vannak, hanem ahogy akarják, ezért látják tökéletesnek magukat. Képtelenek reálisan gondolkodni. Engem is egy darab sz*rnak látnak és ez tönkreteszi az önképemet egyre jobban. Egy mentálisan sérült ember nevelt fel! Egy beteg ember!!!! Szociális fóbiám van, akaraterőm nincs, ezen próbálok változtatni, semmit se láttam egész életemben csak a semmittevést és a céltalanságot. Mit tegyek? Nem bírom. Gyűlölöm.
2016. dec. 6. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

20 éves vAgy azt csinálsz amit akarsz. alud barátoknál, menjahaza este reggel gyere el és minnél kevesebbet legyél otthon....

és keress pszihológust

2016. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vannak barátaid? Munkád? Hobbid? Ha van, akkor élj ezeknek! Elveszik a figyelmedet. Mást nem tudok mondani, csak azt, hogy aludni járjál haza. Költözz nyárig haverokhoz, vagy nagyszülőkhöz. Biztos, hogy ki fogsz törni abból az életformából, amit eddig kaptál tőlük, mivel ezen vagy. Csak ne add fel!

Sajnálom, hogy ilyen környezetben kell lenned, próbáld kerülni a beszélgetéseket, kapcsolatfelvételt, ha ennyire nem bírod már. Kitartást, ha kihúzod nyárig akkor te egy vasakaratú ember vagy! :)

2016. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Nyugodj meg, barátom. Minden rendben lesz. ))


Te nem ők vagy. Te is látod, mennyire elhatárolódsz tőlük, tőle.

Tudatosítsd, te más vagy s ő véleményük annyit ér mint egy 1 másodperces nyári szellő.


Bármi mit mondanak, tesznek, legyen semmis számodra. Csak jövődre gondolj, hol már nem kell velük kommunikálj többé.


Mentális betegségeidből kigyógyítalak ha rám írsz.

Minden jót addig is.

2016. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jól van, jól van! A gyűlölet erőt adott neked. Most pedig teljesítsd be sorsodat a sötét oldalon!
2016. dec. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sikerült végül elköltöznöd?
2019. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!