Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kutyakaki otthagyva, de...

Kutyakaki otthagyva, de később felszedve, jelezzem személyesen?

Figyelt kérdés

Sétáltatás közben megtörtént az eset, ami pont egy út szélére sikerült (nincs járda), de a szemben lakó kint volt, amikor megláttam őt és tudatosult, hogy sajnos nincs nylon, amivel fel lehetne szedni, bepánikoltam teljesen, úgy nézelődtem körbe szerintem, mint egy eszelős, a lakó bámult rám, én is rá, aztán ahogy a kutya elindult, elhúztuk a csíkot. Kb. 3/4 óra múlva sikerült felszedni, de akkor nem volt kint senki. Lehet nem is látta és talán azt hiszi más szedte fel. Ráadásul ez a mi utcánk végén történt (bár nem ismerem ezt a lakót). Most attól tartok, hogy iszonyú bunkónak tart és ha meglát később, akkor csak ez a kaki jut eszébe. :-(

Szerintetek vissza kéne menni és esetleg becsöngetni, hogy fel lett szedve? :-( bár lehet nem is hinné el... Elsüllyedek szégyenemben. :-(



2016. dec. 10. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a legcikibb, hogy már felnőtt.
2016. dec. 10. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak emiatt ne keresd meg, de legközelebb, ha látod, akkor meséld el neki, hogy majdnem tőle kértél egy zacsit, mert véletlen nem volt nálad, és vissza kellett menned a tett helyszínére.
2016. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaja... gondold el, ha hozzád csönget valaki (akiről már meg is feledkeztél), és közli veled, hogy jó napot kívánok, felszedtem a kutyaszrt.

Ez olyan... csak pislogás kategória :D

2016. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék belőle ügyet, főleg ha nem is szólt semmit, csak állt és bámult. A bizonyíték eltűnt, nem is ismered, mért érdekel mit gondol rólad?
2016. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Inkább attól tartsál hogy ezért feljelenthet téged,ugyanis a jó indulatú magyar embernek ennél nincsen jobb dolga.Az már gyanús hogy feltűnően bámult felétek.Szerintem azon gondolkozott vajon jelentsen e fel téged de talán a hideg miatt inkább lemondott erről a dologról


Hiába mész oda hozzá magyarázkodni,ő a világ legnagyobb kincséért se mondana le arról hogy feljelentsen téged.Ettől nagyobb örömük nem igazán van az életben

2016. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy egyesek képtelenek kihagyni a személyeskedő magyarozást minden válaszukból, beszrás. Te mi vagy, szuahéli, bzmg?
2016. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

#7


Ne itt vergődj már ha szar az életed,bocs kösz!


Amúgy meg csak az igazat írtam...de majd rájössz hogy milyen a való világ ha felnősz.Remélem ezt a pubertás kort is kinövöd minél hamarabb

2016. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ne itt vergődj már ha szar az életed,bocs kösz!"


:DDDDD


Egy pszichológus veszett el benned, qrva mélyen :D


35/f, úgyhogy magázz mostantól!

2016. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jeeezusom. Kerdezo te igazi eletkeptelen vagy....
2016. dec. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!