Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejelöltem egy fiút ezután?...

Demonkiller. kérdése:

Bejelöltem egy fiút ezután? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na az van hogy bejelöltem egy fiút. Igazából szerelem első látásra. És nem tudom hogy ráírjak vagy sem, ha meg ráírok az nem túl ciki? Vagy nem is tudom.

2016. dec. 10. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
De, de, túl ciki.
2016. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Egyszer bejelöltem egy fiút és nem irtam rá. Egy évig azt hittem hogy tetszek neki de kiderült hogy egyáltalán nem. Ha ráírtam volna hamarabb megtudtam volna hogy nem jövök be neki de sztem cikibb lett volna.
2016. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Emmán szerelem!


-.-

2016. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bejelölte xd
2016. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haladunk :D
2016. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj rá. Rajtanm gyakorilolhatsz :D
2016. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Á amatőr vagy :D

Ilyenkor gyorsan meg kell nézni hogy mi érdekli a leginkább, elkezdeni foglalkozni azzal, aztán amikor összefutsz vele elkezdesz róla beszélni mintha véletlenül járt volna a téma a fejedben. Aztán szépen minden másról is.

Én ezért kezdtem középsuliban animés cuccokat, újságokat vásárolni, oda is jött az "áldozat". Aztán randira hívott, mintha csak ő szemelt volna ki magának és hódított volna meg. Hah kis naív xD

2016. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!