Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a boldogság? Hogy...

Nektek mi a boldogság? Hogy definiálnátok a boldogságot?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágy nélküli állapot.
2016. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magas endorfinszint.
2016. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor fizikálisan és lelkileg is ideális állapotban vagyok, adni/fogadni képesen. Ebbe beletartozik, hogy értem, elfogadom magam, és a világot. Egyensúlyban vagyok, amiből a gondok sem tudnak kizökkenteni, hanem bennem van a megoldás képessége is, ami akarattal párosul.
2016. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
József Attilával értek egyet. A boldogság másfél mázsa.
2016. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Nirvana
2016. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a boldogság, hogyha vannak céljaim, és ezek annyira lelkesítenek, hogy úgy érzem, ez a legfontosabb az életben, és semmi más nem számít. Például ha várok egy eseményt, vagy éppen van ihletem az íráshoz. Ez az érzés néha többször elkap naponta, de van hogy sokáig nem jön. Például amikor 1 évig beteg voltam, egyszer sem jött, nagyon nehéz időszak volt.
2016. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az emberek többsége mindent megpróbál magyarázni, és sok dolgot olyan dologgal akar megmagyarázni, amivel nem lehet.. Annyit kellene megérteni, hogy nem csak anyag létezik..
2016. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 12. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!