Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányozhat olyan személy akit...

Hiányozhat olyan személy akit még soha nem láttam?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk egy ideje, de soha nem láttam még. És elég komoly dolgokat mondtam el neki, ő is nekem. Bizalmas, jó beszélgetések voltak ezek, de...pár napja nem ír...és nem tudom miért. Szerintem nem ér rá, mert vizsgaidőszaka lehet, de nem is szólt...kicsit rosszul esik. Lehet nem kéne így éreznem, de akkor is...magamat sem értem, hiányozhat egyáltalán az akit még nem is ismerek igazából és nem találkoztam vele??? Olyan szomorú vagyok, letört és folyamatosan nézem az üzeneteket hátha most ő írt nekem, de semmi. Ez valami plátói dolog lehet? Szerelmes nem vagyok ezt én is érzem, de kedvelem és reméltem, hogy megismerhetem ..aztán talizunk legalább egyszer...azthittem, hogy ő is gondolkodott már ezen...vagy, hogy kedvel..mondta is, de nem tudom ezzel mit kezdjek, nem tulajdonítok neki jelentőséget. Kivagyok kicsit:( és nem értem...mi ez az érzés?


Ja, és lány vagyok.


:(



2016. dec. 14. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes nem lehetsz,de attól még hiányozhat.
2016. dec. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a sértett hiúságod. Előbb jól felpiszkálta az egódat azzal, hogy fontosnak érezhetted magad, akiben megbízik, akinek bizalmas dolgokat mond el, akire odafigyel stb. Most meg az dühít, hogy ha szó nélkül lépett le a térképről, akkor mégsem lehetsz annyira nagy becsben nála, mert akkor írt volna, hogy "bocsi, most pár napig nem leszek ezért+azért". Így hát ez zavar téged, ez az átmenet nélküli hideg-meleg bánásmód. Az hiányzik, hogy megint fontosnak érezhesd magad, megint úgy bánjanak veled, mint egy értékes kinccsel.
2016. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
0%
Eléggé sivár lehet az életed, ha ilyen érzéseid vannak.
2016. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen hiányozhat. Teljesen természetes a dolog, szimpatikus neked, tetszenek a belső tulajdonságai. Viszont miért nem írsz neki te? Ugyanúgy megteheted, főleg, ha hiányzik neked.
2016. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!