Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le a csajt?

Hogyan rázzam le a csajt?

Figyelt kérdés

van egy lány aki az egyik barátnőm legjobb barátnője volt, néhànyszor találkoztunk házibulikban meg ha beültünk valahova iszogatni a barátnőmmel. De összevesztek a barátnőmmel. Azóta a csaj, mivel nem nagyon vannak barátai, nekem irogat hogy találkozzunk, de én alig érek rá az egyetem miatt és nem is tulzottan szimpatikus nekem. Ez egy dolog. De nemrég kitalálta, hogy talált valamilyen hostess munkát és 2 lányt keresnek, beregisztrált a "castingra" engem is.

Na ezen nagyon kiakadtam, jogi egyetemre járok, állandóan tanulok, eléggé konzervatívnak tartom magam.. A barátommal 4 éve vagyunk együtt, sose vállalnék hostess munkát.. Nagyon kiakadtam ezen, mondtam a csajnak erre azt monja hogy most miattam nem lesz neki munkája, én cserben hagyom stb...


2016. dec. 16. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor sokáig nem írok vissza semmit és idővel megunják.

Másik lehetőség hogy megmondod neki az igazat, nem sértően, hanem egyenesen, hogy hagyjon békén.

2016. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő szervezkedik a hátad mögött, és még neki áll feljebb?! Tiltsd le minden online felületen, személyesen meg rázd le a lehető legrövidebb időn belül.
2016. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 health visitor ***** válasza:
59%
Lol hát téged se értelek. Előadod itt magad, hogy komoly jogi egyetemet végzel, erre egy ilyen egyszerű dolgot nem tudsz elintézni. Nem kell ahhoz diploma, hogy valakit lerázz. "Sose vállalnék hostess munkát." Ezt meg abszolút nem értem, kifejtenéd? Tudod, mi az a hostess munka?
2016. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!