Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe rázzam már le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe rázzam már le a csajt?!

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztam a volt osztálytársammal pontosabban 1 és fél hónapja..Azóta minden kicseszett nap amikor felmegyek,egyből rám ír,ha letiltom chatről akkor meg minden második nap ír valamit pl : jajj képzeld holnap megyek focimeccsre..(Kit érdekel?)

Nem vagyok ilyen bunkó hogy mondjam neki hogy idegesítesz,nem akarom megsérteni...

De elegem van hogy folyton rám ír..

A válaszolóknak akik írnák hogy fektessem le nem fogom,mert 8.os(hatosztályosba mentem)és nem vagyok ilyen perverz hogy ilyen korán,másrészt nem is tetszik..


2012. nov. 22. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj neki. Majd észreveszi magát. Ha csak a csetre ír mi a gáz? Tiltsd le!
2012. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 walk w1th mee ***** válasza:
hát ne válaszolj neki,esetleg légy vele flegma..
2012. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Thom12 ***** válasza:

Add meg nekem a emailjét,

fészét, majd lefoglalom!

2012. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pusztán kiváncsiságból:Nem Enikőnek hívják?
2012. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tiltsd le.
2012. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem Enikőnek.Közelében sem vagy!
2012. nov. 22. 15:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,akkor ezek szerint sok fletnis csaj van :)
2012. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

helloka!:D

hát figyelj,ha nem tetszik,nem jön be és még idegesít is.mondd meg neki,de ne bunkon!:)de amúgy mért baj az ha barátkozik?:| szegény csaj,ne törd össze a szivét:D

2012. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem barátkozni akar,nekem sírt chaten hogy : "Jajjj 17 napja mióta elhagyott a barátom" -.-

Pont ezért nem akarom összetörni,és még mondta hogy még mindig tetszem neki,én mondtam hogy bocsi de ez nem kölcsönös,nekem más tetszik.. Nem hagyta abba!

2012. nov. 22. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne írj neki vissza... (mellékesen nekem is egy Enikő nevű csaj ugrott be x"d)
2012. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!