Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel vidítsam fel magam?

Mivel vidítsam fel magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van az osztályban egy fiú, akibe szerelmes vagyok tavaly óta. Aki volt már szerelmes az tudja hogy milyen, legszívesebben egész nap vele lennék. És ma eszembe jutott hogy jövőre ha ballagunk, utána külön suliba fogunk menni, és azóta elég szomorú vagyok. Hogy jöhetnék ki ebből?

(Megértem, ha a kérdés alapján hülyének néztek:D)


2016. dec. 16. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülyének nézve. De önkínzás olyan dolgokhoz ragaszkodni, és olyan emberek közelébe lenni, akiket nem érhetünk el. Ha csak nem, teszel azért, hogy elérjed őt, és akkor a külön iskola sem lesz akadálya a kapcsolatotoknak.
2016. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

ó

ció

áció

.

.

.

.

.

.

.

.

.

maszturbáció!

2016. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most olyat mondok amit úgysem hiszel el.De így van..


Kínlódj mert mást nem nagyon tudsz csinálni ha csak nem közeledni felé amit szerintem nem fogsz ha eddig nem tetted.

De nyugi eljön a gimnázium és hamar elfelejted.

2016. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazatok van, csak nem tudom hogy hogyan közeledjek felé, mit mondjak neki, tehát ilyen szinten nagyon béna vagyok. :S
2016. dec. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!