Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el a munkahelyi...

Hogy viseljem el a munkahelyi stresszt, mivel "kényszerítsem" magam hogy ne adjam fel?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok, még úgy kb másfél hónapom van a hazamenetelig, akkorra van repülőjegyem.

Stresszes a munka, nyomasztó a lakhelyem, honvágyam is van kicsit de az nem vészes szerencsére. Emellett szinte állandó félelemérzetem van hogy kint vagyok nem az otthon biztonságában, minden nap szeretném megvenni a legközelebbi repjegyet hogy hazamenjek.


Főleg az anyagiak miatt, mindenképp ki kellene még bírnom ezt az időt, sőt ki akarom bírni. De folyton meg akarok hátrálni és ez annyira aggasztó, állandóan csak őrlődök.


Csak az hogy "a pénz miatt" nem motivál. Segítenétek, milyen gondolatokkal tartsak ki?

Köszönöm


2016. nov. 3. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
keress szép helyeket, vagy ha szeretsz vásárolgatni, menj csavarogni, ha épp sportos vagy, akkor sportolj. Találd meg azt a tevékenységet, ami örömöt okoz. Merre vagy?
2016. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Elolvastam a kérésedet.Próbálj meg Skypon beszélni itthoni rokonokkal pl szüleiddel,vagy testvéreddel,barátodal ilyesmi...Vagy próbálj meg kint kinti magyarok társaságában lenni,és találni egy jó barátot akinek elmondhatod ezt.De had legyek őszinte ! Amit elolvastam nálad én ezeket érezve hazajönnék,és mindenki azt gondol amit akar ! Az egészség fontosabb mindennél ! Azért maradj kint hogy pénzt keres,és közben streszel aztán meg gyógyszerre költsd a pénzt ?! Annyit nem ér !
2016. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen amíg lejár ez a kevés idő tartsd a kapcsolatot a családoddal (amennyire csak lehet). És amikor lejár a másfél hónap tényleg ne törődj a pénzzel semmivel sem csak menjél haza...az egészséged többet ér. 24f
2016. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolkodsz, ha elviselni akarod, nem megszüntetni.
2016. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!