Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel a hasonlóság?

Csak nekem tűnt fel a hasonlóság?

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnt fel a hasonlóság Santiano Corleone és Michele Navarra halál közt?

2016. dec. 17. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy jártas lennék a témában, az a véleményem, hogy a maffia tagok halála között nem szokott különbség lenni.

Szitává lövi őket a konkurens klán és szevasz.

2016. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 s55 ***** válasza:

Nem csak neked, bár én a kérdés miatt utána néztem:

"A few weeks later, on August 2, 1958, Navarra and a fellow doctor (who was not a Mafia member) were both shot to death on an isolated country road as they drove home in Navarra's car. The car was blocked on the open road by two other vehicles and riddled by submachine-gun bullets"

"Furious, Sonny speeds towards Connie's apartment in Hell's Kitchen ahead of his bodyguards. At the Long Beach Causeway toll plaza, rival mobsters emerge with tommy guns and fatally ambush Sonny."

2016. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!