Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 21/L

Mit csináljak? 21/L

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban elkapott egy nagyon rossz érzés. Egyetemre járok, ugye vizsgaidőszak, sokat tanulok, most vagyok túl egy sikeres vizsgán, de lesz még 3. Mindjárt Karácsony, de semmi kedvem hozzá... Még nem is vettem ajándékokat, a sok vendégség, barátom szüleinél stb. csak tehernek érzem és semmi kedvem hozzájuk. Legszivesebben egész nap itthon ülnék egyedül és tv-t néznék.. de akkor meg bűntudtom lenne amiért nem tanulok. Nincs kedvem kimozdulni sehova, sirhatnékom van állandóan és ami a legrosszabb, hogy a barátommal sincs kedvem találkozni, de ha ezt elmondanám neki félek, hogy azzal nagyon megbántanám
2016. dec. 18. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, hasonló cipőben járok én is, azt hiszem ez normális ilyenkor vizsgaidőszakban, és a karácsonyi forgatag alatt. Én arra szoktam gondolni ha van még vizsgám hogy egyszer úgyis le kell tudni, ha nem most akkor majd később, akkor meg jobb túllenni rajta és megtanulni. Utána meg van időm pihenni. Én az ajándékvásárlást egy nap alatt letudtam, rászántam egy egész napot, így nem vett el sok időt. Teher nem teher a tanulás, túl kell lenni rajta. Minden vizsgával egyel kevesebb van, ez is jó motiváció lehet hogy minnél hamarabb végezz és közelebb vagy a célhoz. Kitartást már nincs sok!
2016. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Átérzem a helyzeted, szerencsére nekem nem kell mennem egy barátomhoz sem, mert nincsenek.
2016. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy már ne tudd elmondani az emberednek. Ha ezért kiakad, akkor mehet is a levesbe. Pár nap pihi jót tesz, aztán neki kell feküdni, ha már felvettek.
2016. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!