Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttak már meztelenül titeket?...

NagyTibirka kérdése:

Láttak már meztelenül titeket? Ha igen elmesélitek a storyt?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy egy tini lányt látja a legjobb barátnője meztelenül hanem például 1 fiú ismerősöm egy buliba olyan részeg volt hogy letolta az alsónadrágját 2 csaj előtt.
2016. dec. 19. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A részegség sokkal gázabb, mint meztelenül látni valakit.


Személy szerint én pár évvel ezelőtt egy campingben nőként bementem a férfi tusolóba, mert a nőiben mindig rengetegen voltak és soha nem maradt meleg víz. A férfiben éppen nem volt senki, de éppen végeztem, amikor bejött egy pasi. Ő sokkal jobban meglepődött, mint én. Zavarában elnézést kért és kiment.:)

2016. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer rokonoknál nyaraltunk olyan 13 éves lehettem. Anyum megengedte a kádat stb és mikor végeztem kimásztam és szóltam, hogy nincs törölköző. Ő meg nyitvahagyta a fürdőszoba ajtót és ki-be császkalt törölközőért. Hát a rokonunk férje meg megállt a nyitott ajtó közelébe és bámult ahogy törölközök. Irtó gáz volt és azt hittem elsüllyedek.

17/l

2016. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem minden nap lát a szembeszomszéd az ablakunk egy síkban fekszik,de nekem ez a szobám neki az a konyhálya, szeretek meztelen járkálni a szembe lévő öreg meg szereti a panorámát. Nem nézek túl jol ki van felesleg,de neki ha tettszik nézegesse, elöször frászt kaptam és cikinek éreztem, de már megszoktam.
2016. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fenn a panelházunk tetején rendszeresen napozom háborítatlanul meztelenül. Tavaly nyáron egy ilyen napozás során jött fel egy szerelő. Boldogan süttettem magam, amikor véletlenül felnéztem láttam meg. Tátott szájjal bámult...
2016. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos mi nem szoktuk zárni a kaput volt,hogy jöttek barátok én meg meztelen voltam,de nem zavart (nudista vagyok) N
2016. dec. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkit láttak

Amikor megszületett

2019. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!