Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok Történt veletek olyan...

Lányok Történt veletek olyan hogy egy fiú osztálytárs vagy ismerős észrevett titeket fehérneműben vagy meztelenül? Ha igen akkor irnátok róla bővebben?!

Figyelt kérdés

#lány.észrevett.fiú.meztelen
2015. nov. 15. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem csak az volt, hogy tesi után az öltözőben épp öltöztem át és pár idióta az osztályból, akik nem is tesiztek, mentek kifele és b_szták bezárni maguk után az ajtót, nem is törődve azzal, hogy valaki szeretne öltözni. És mikor utánuk kiáltottam volna, hogy nem cipzáros, épp akkor ment el pár fiú az ajtó előtt és látták, hogy ott állok melltartóba -.-
2015. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Én is megnéznélek ugy bebi
2015. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Annyira bírom az ilyet..

Jujj meglátott melltartóban, jujj meglátott bugyiban / tangában..


Ember, akkor mi van a bikini felsőkkel, és az alsóval?


Nem értem én ezeket a nőket a mai napig.

2015. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Szóval te is simán végigsétálnál egy szál alsógatyában az iskolai folyosón? Miért nem? A strandon is úgy látnak.

Idióta.

2015. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Idióta az te vagy, és igen én például még meztelenül is végig sétálnék a sulifolyosón, mert akkora a farkam, hogy nem ciki.
2015. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Történt, volt olyan, hogy sokkal egyszerűbb volt gyorsan átöltözni egy légtérben. Nem vagyok erre nagyon szégyenlős, a fehérnemű tényleg olyan mint egy fürdőruha.
2015. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

4-es.

Én mondtam a fürdőruhásat.


Mikor még suliba jártam, képzeld egy szál alsógatyában sétáltam a sportcsarnokban, ahogy mondod.. És szépen mondva, nagyba lekakiltam mindent :)


Mellesleg te vagy az idióta, és még prűd is..

2015. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Jó is lenne, de valamiért a fiúk sem úgy tekintenek a fehérneműre mintha az bikini lenne. Amúgy meg hiteles lenne a károgásotok :D
2015. nov. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!